در اینجا می‌توانید تمامی دوره‌های موجود در آکادمی گرانمایه به همراه نظرات دانشجویان ما را مشاهده کنید. اگر سوالی داشتید، ‌می‌توانید با تیم پشتیبانی گرانمایه در تلگرام در ارتباط باشید.

دوره‌های آموزشی گرانمایه

چرا آکادمی گرانمایه؟

پیج گرانمایه نسبت به سایر پیج‌های این حوزه مورد پسند بنده بود. تو بدترین روزهای بازار کنار ما بود و ریزش ها رو هشدار میداد و تو ریزش‌ها هم موقعیت سود ساز اعلام میکرد.
در کنار آموزش های عالی که تونست به من کمک کنه تا بتونم خودم تو این بازار سود بگیرم. پشتکاری که داشتن عالی بود و اخبار و اطلاعاتی که میدادن بروز بود. امیدوارم با همین پشتکار تا آخر ادامه بدن.

علی ناصحی / دانشجو گرانمایه

سلام وعرض ادب خدمت تیم محترم گرانمایه.
نمیدونم از کجا شروع کنم واسه این همه عشق بودن و آفرین به این همه دانش کارتون حرف نداره. واقعا دوره پرایس اکشن مقدماتی و پیشرفتتون عالیه یعنی خیلی عالیه واقعا من خودم الان حدود 8 ماهی هست که با بازارهای ارز آشنا شدم و 4 ماهم هست که از سر کار میام شروع میکنم تا نیمه های شب اموزش میبینمو تمرین میکنم ولی از دو سه ماه پیش که با گرانمایه آشنا شدم کلا فرق کردم الان به راحتی تحلیل میکنم و ترید. از 2هفته پیش تا الان 17 تا معامله باز کردم که فقط 1 دونش ی اشتباه کوچیک کردم استاپ خورد ما بقی همش سود البته با مبلغ کم وارد میشم (5 دلار). واقعا اینو مدیون تیم درجه 1 آکادمی گرانمایه ام. با تمام وجودم ممنونم. من مدیون تیم گرانمایه ام عللخصوص استاد عزیز آقا مجید تیردست خیلی نسبت بهش ارادت دارم واقع ایشون ی الگوی خوب نمونه واسه من هست.

جواد چهره نما / دانشجو گرانمایه

نظرات دانشجویان دوره‌های آکادمی گرانمایه