کانال سیگنال گرانمایه

سیگنال های حرفه ای ارز های دیجیتال را از دست ندهید
در کانال سیگنال گرانمایه بهترین نقاط ورود و خروج به معامله را دریافت کنید
ارز های نوظهور با پتانسیل رشد بالا در کانال سیگنال گرنمایه

عضویت در کانال سیگنال

قطعا شما هم شرایط بد و افتضاح اقتصادی کشور را تجربه کرده اید و می دانید که روز به روز نرخ تورم رو به افزایش است و با شغل های عادی و روزمره به همراه درآمد ریالی نتنها به آرزو های خود نزدیک نمی شوید، بلکه ممکن است حتی زندگی عادی‌تان نیز دچار مشکل شود. در چنین شرایطی ما باید در مرحله اول به فکر حفظ ارزش پول خود باشیم و در مرحله بعد باید در تلاش برای افزایش دارایی و ثروت خود باشیم. اگر به فکر زندگی بهتر هستید قطعا باید به دنبال یک شغل با درآمد دلاری باشید. شغلی که هم بتوانید در کنار کار اصلی خود داشته باشید و هم نیاز به زمان زیاد و یا سرمایه هنگفت نداشته باشد.یکی از بروز‌ترین متد ها برای درآمد دلاری ترید ارز دیجیتال است. اگر وقت و زمان کافی برای تحلیل ارزهای دیجیتال را ندارید، کانال سیگنال ارز دیجیتال یکی از بهترین گزینه ها برای شماست؛ استفاده از کانال سیگنال به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش مالی بالا، از سیگنال های ترید ارز دیجیتال استفاده کنید و درآمد دلاری خود را افزایش دهید.

در کانال های سیگنال معمولا سیگنال سرمایه گذاری روی ارز های دیجیتال را برای شما ارسال می کنند که با سرمایه کم می توانید یک سرمایه گذاری خوب و مطمئن را تجربه کنید و دارایی خود را چندین برابر کنید. اگر به پدران و گذشتگان خود نگاهی بیندازیم راز موفقیت همه آنها سرمایه گذاری در زمین و خرید ملک بوده است. امروزه با توجه به افزایش نرخ تورم دیگر شرایط برای سرمایه گذاری در ملک و یا خرید خانه مثل سابق نیست و نیاز به سرمایه هنگفتی دارد که شاید خیلی از افراد چنین سرمایه ای نداشته باشند، به همین دلیل باید به دنبال یک راه مطمئن و بدون نیاز به سرمایه زیاد باشیم تا بتوانیم سود های چند ده هزار درصدی با کم ترین ریسک بدست آوریم.

قطعا با نگاه به اکثر بازار های مالی و با مرور تجربیات بزرگان این بازار ها بیشترین سود را افرادی میکنند که زودتر از مابقی وارد بازار می شوند. به این شکل که اگر شما جز اولین نفراتی باشید که بازار های مستعد رشد را شناسایی می کنید قطعا بیشترین سود را از بازار بدست می آورید. یکی از با ارزش ترین بازار های مالی که سود های چند ده هزار درصدی می دهد، بازار ارز های دیجیتال است که ابتدای راه خود قرار دارد و اگر به موقع وارد بازار شوید جز اولین سرمایه گذاران این بازار خواهید بود و قطعا سود چند ده هزار درصدی نسیبتان خواهد شد. البته ناگفته نماند که این بازار همانطور که سود های کلان و چند هزار درصدی را برای شما قرار داده است؛ آن روی سکه نیز ضرر های کلان هست که اگر قوانین و قواعد بازی را رعایت نکنید قطعا از بازار حذف می شوید و تمام سرمایه‌تان در لحظه ای پودر می شود و کامل از بین می رود. رعایت قوانین و اصول معامله گری در ارز های دیجیتال نیز سود های شیرینی را برای شما به ارمغان می آورد. در این راه می توانید از تجربیات افراد با تجربه در این بازار استفاده کنید تا با رعایت کمی احتیاط در ابتدای مسیر سرمایه گذاری خود مرتکب اشتباهات جبران ناپذیری نشوید.

در نهایت ما باید به دنبال حفظ ارزش پول خود و افزایش دارایی خود به صورت روزانه و یا ماهانه باشیم، بهترین گزینه برای افزایش درآمد در ایران کسب درآمد دلاری است. یادگیری آسان ترین راه برای کسب درآمد دلاری شما را در مسیر ترقی و پیشرفت قرار می‌دهد که با توجه به نرخ رو به افزایش تورم در چند سال اخیر قطعا یادگیری راه های درآمد دلاری به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی گلیم خود را از آب بیرون بکشید و یک فعالیت با درآمد دلاری را شروع کنید.

یکی از بهترین راه حل ها برای کسب درآمد روزانه و ماهانه، استفاده از کانال سیگنال آکادمی گرانمایه  است:

 • سیگنال های خرید و فروش فیوچرز و اسپات ارائه شده در کانال سیگنال مربوط به صرافی های زیرا است:
 1. Binance
 2. ByBit
 3. BingX
 4. Coinex
 5. Kucoin
 • بلافاصله بعد از تهیه اشتراک کانال سیگنال آکادمی گرانمایه، عضو کانال تلگرام خصوصی ما می شوید و سیگنال های خرید فروش اسپات و یا فیوچرز بیت کوین و سایر ارز ها را دریافت می کنید. همچنین شما می توانید بدون نیاز به خرید اشتراک عضو کانال تگرام عمومی ما شوید و سیگنال های محدود تری دریافت کنید.

آکادمی گرانمایه متشکل از افراد جوان و با انگیزه است که همواره در تلاش برای رشد و پیشرفت در زمینه ارز ها دیجیتال هستند که به دنبال آموزش روش های نوین و پیشرفته برای ترید ارز دیجیتال به شما عزیزان هستند. تیم آکادمی گرانمایه همواره در تلاش است تا بهترین و بروزترین متد سرمایه گذاری و ترید در ارز های دیجیتال را به شما بیاموزد. در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه روزانه کل بازار ارز های دیجیتال مورد بررسی متخصصان ما قرار می گیرد و بهترین فرصت های سرمایه گذاری و ترید هر روز و هر ساعت در کانال سیگنال برای شما ارسال می شود تا از سود های کلان جا نمونید.

آکادمی گرانمایه با سابقه ای درخشان و رزومه قوی مدیران این مجموعه توانسته است تا رضایت کاربران خود را کسب کند یکی از نقاط قوت کانال سیگنال آکادمی گرانمایه در چند سال اخیر فعالیت درخشان و پر سود در روز های رکود بازار های مالی و ارز دیجیتال است.

اگر فعالیت و تجربه زیادی در ترید ارز های دیجیتال داشته باشید حتما روز های سرد ارز های دیجیتال را تجربه کرده اید که بازار حرکت چندانی ندارد و به اصطلاح ارز ها نوسان ندارند و به سختی می توان ارز های مناسب ترید را پیدا کرد.

بنابراین اگر به دنبال کسب سود های چند ده هزار درصدی و کسب درآمد دلاری هستید؛ بهترین راه برای شما عضویت در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه است. تیم ترید آکادمی گرانمایه روزانه هزاران ارز را مورد بررسی قرار می دهند و بهترین و پر سود ترین ارز ها را برای شما در کانال سیگنال قرار می دهند تا در بهترین نقطه وارد بازار شوید و در بهترین نقطه از معامله ی خود با سود خارج شوید.

روش های کسب درآمد دلاری از ترید ارز دیجیتال

دو روش کلی کسب درآمد دلاری از ترید ارز دیجیتال اسپات و فیوچرز است که در ادامه به بررسی هر یک از این روش ها می پردازیم:

معامله اسپات

یکی از رایج ترین روش های کسب درآمد دلاری از ترید ارز دیجیتال خرید و فروش ارز ها در اسپات است. این روش همانند خرید و فروش در بورس ایران است، به این صورت که شما فقط از رشد ارز خریداری شده سود کسب می کنید و اگر قیمت ارز مورد نظر رشد نکند و از ارزش آن کم شود، ارزش دارایی شما نیز کم می شود. معاملات اسپات معاملات کم ریسک است که مواردی مثل شدوهای بلند ارز ها و نوسانات غیر منتظره لیکوئید شدن سرمایه شما را تهدید نمی کند. در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه سیگنال های اسپات ارز دیجیتال نیز برای شما ارسال می شود که شما می توانید با توجه به مدیریت سرمایه خود اقدام به خرید و فروش ارز های سیگنال شده کنید.

معاملات فیوچرز

معاملات فیوچرز یکی از جذاب ترین و پرسود ترین ترین نوع معامله در بازار ارز های دیجیتال است. در اینگونه معاملات شما می توانید با تعیین ضریب معامله تا چندین برابر سرمایه اصلی خود وارد معامله شوید و کسب سود کنید. معاملات پر طرفدار فیوچرز امکان کسب سود در مدت زمان کوتاه را به شما می دهد. خیلی از افراد بر این باورند که به کمک معاملات فیوچرز می توانند راه صد ساله را یک شبه طی کنند اما این چنین نیست، رعایت نکردن قوانین معامله فیوچرز کل سرمایه شما را نابود می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های معاملات فیوچرز کسب سود از طریق ریزش قیمتی ارز ها است که این امکان در اسپات و بورس ایران وجود ندارد. در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه روزانه 4 – 7 سیگنال فیوچرز با توجه به شرایط بازار برای شما ارسال می شود که شما می توانید با رعایت مدیریت سرمایه به کسب درآمد دلاری از ترید ارز های دیجیتال بپردازید.

چگونه سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال سرمایه شمارا چندین برابر می کند؟

در شرایط فعلی جامعه که روز به روز نرخ تورم افزایش می یابد و روز به روز ارزش ریال کمتر می شود، یکی از جذاب ترین و پرسود ترین روش ها برای حفظ ارزش پول و افزایش درآمد خود سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال است. اگر شما سرمایه کمی برای سرمایه گذاری دارید، یکی از بهترین روش ها برای شما سرمایه گذاری های کوچک است که بعد از چند سال ارزش پول شما را چندین برابر می کند. انتخاب پروژه هایی با پتانسیل بالا و سرمایه گذاری روی این پروژه ها حتی با سرمایه کم، بعد از گذشت چند سال ارزش پول شما را 100 ها برابر افزایش می دهد. سرمایه گذاری در بازار های مالی از جمله ارز های دیجیتال نیاز به صبر و حوصله بسیار زیادی دارد تا به نتیجه مطلوب دست یابید. بهترین راه برای ورود به بازار های مالی و سرمایه گذاری مطمئن، آموزش دیدن و تحلیل تکنیکال ارز های دیجیتال است. شما می توانید با افزایش اطلاعات و دانش خود نسبت به بازار های مالی، سرمایه خود را چندین برابر کنید.

سرمایه گذاری در بازار هایی همچون بازار ملک و خودرو نیاز به سرمایه هنگفت و زیادی دارد. رشد بازار هایی از جمله ملک و خودرو بسیار کمتر از بازار های نوپا مثل ارز دیجیتال است. رشد بازار های نوپا مثل ارز های دیجیتال به مراتب بیشتر از بازار های فیزیکی مثل خودرو، ملک و حتی طلا است، اما باید قوانین ترید ارز های دیجیتال را یاد داشته باشید، در غیر این صورت با ریسک از دست دادن کل دارایی خود مواجه می شوید.

سرمایه گذاری در بازار های نوپا مثل ارز های دیجیتال نیاز به اطلاعات و دانش مالی زیاد و تجربه کافی دارد تا بتوانید سود خوبی از این بازار کسب کنید. اگر وقت لازم برای دیدن آموزش جامع ارز های دیجیتال ندارید می توانید با عضویت در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه تنها با یادگیری اصول پایه و ابتدایی ترید ارز های دیجیتال با تجربیات دیگران اقدام به ترید و سرمایه گذاری ارز های دیجیتال کنید. در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه مجموعه ای از افراد با تجربه و تریدر های حرفه ای دور هم جمع شده اند تا بهترین سیگنال های ترید ارز دیجیتال را برای شما ارسال کنند و شما با خرید و فروش ارز های دیجیتال اقدام به کسب سود دلاری از ارز های دیجیتال کنید.

بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

اگر به دنبال انتخاب یک کانال سیگنال برای ترید ارز های دیجیتال باشید قطعا با گزینه های زیادی مواجه می شوید. اما آیا همه ی این کانال ها به شما بهترین سیگنال ها را ارائه می دهند؟! انتخاب کانال سیگنال یکی از مهم ترین تصمیمات در زمینه ورود به بازار ارز های دیجیتال و ترید است! سیگنال دهی ارز دیجیتال به شکلی است که اگر شما در سیگنال های اشتباهی را انتخاب و ترید کنید احتمال خطا در تحلیل بسیار زیاد است. در ارز های دیجیتال بعضی خطا ها و سیگنال های اشتباه منجر به لیکوئید شدن کل سرمایه شما می شود. پس به شما پیشنهاد می کنیم تا برای انتخاب یک کانال سیگنال ترید ارز دیجیتال حتما همه جوانب را بطور کامل بررسی کنید و بعد اقدام به عضویت در کانال سیگنال کنید.

کانال سیگنال آکادمی گرانمایه

در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه شما می توانید با استفاده از سیگنال های خرید و فروش که بطور دقیق نقاط ورود و خروج از معامله به شما گفته می شود اقدام به خرید و فروش و ترید ارز های دیجیتال کنید. نکات مهم مدیریت سرمایه در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه به شما گفته می شود که شما با رعایت این نکات می توانید اقدام به کسب درآمد مطمئن از ترید ارز های دیجیتال کنید. در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه شما می توانید هم از خرید ارز دیجیتال و هم از فروش ارز های دیجیتال کسب سود کنید.

در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه شما می توانید با استفاده از اهرم های پیشنهادی گفته شده در سیگنال ها با چند برابر سرمایه اصلی خود اقدام به خرید و یا فروش ارز ها کنید. به عنوان مثال با اهرم 5X شما می توانید با 5 برابر سرمایه خود به معامله ارز دیجیتال ورود کنید و 5 برابر بیشتر سود و یا ضرر کنید.

ویژگی های کانال سیگنال آکادمی گرانمایه

 1. کانال سیگنال آکادمی گرانمایه در تلاش است تا با کمترین ریسک، بیشترین سود را به مخاطبین خود ارائه کند، تا بدون استرس وارد معامله شوید.
 2. یکی از نکات مهمی که در معاملات و ترید ارز های دیجیتال بسیار اهمیت دارد، مدیریت ریسک و سرمایه است. عدم رعایت مدیریت سرمایه معاملات شما برآیند خوبی نخواهد داشت. بهترین روش های مدیریت سرمایه در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه با توجه به سیگنال های ارسالی به شما گفته می شود تا بهترین نتیجه را از معاملات خود کسب کنید.
 3. آموزش ترید در بهترین صرافی ها در کانال سیگنال اکادمی گرانمایه وجود دارد.
 4. امکان ترید با سرمایه کمتر از 40 دلار در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه وجود دارد.
 5. سیگنال های اسپات و فیوچرز همه دارای نقطه ورود، نقطه خروج با سود و نقطه خروج با ضرر هست که شما می توانید با فعال کردن گزینه Tp و Sl دیگر کاری به معامله نداشته باشید و معامله ی شما زمانی که نقطه خروج برسد با سود و یا ضرر معامله بسته می شود
 6. سیگنال های کانال سیگنال آکادمی گرانمایه دارای چند تارگت هست و شما می توانید با توجه به مدیریت ریسک و سرمایه خود در هر مرحله مقداری از معامله خود را ببندید.

نکات مهمی که باید قبل از عضویت در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه بدانید

 1. به هیچ عنوان از اهرم های بالا برای ورود به معامله استفاده نکنید
 2. هنگام ورود به معامله حتما مدیریت ریسک و سرمایه را رعایت کنید.
 3. حتما سعی کنید تا تمامی سیگنال های خرید و فروش را ورود کنید.
 4. اگر نتوانستید به موقع وارد معامله شوید حتما صبر کنید تا موقعیت مناسب وارد معامله شوید.
 5. پس از رسیدن به Tp اول، حتما نقطه استاپ را روی نقطه ورود به معامله تغییر دهید.
 6. قبل از عضویت در کانال سیگنال ارز دیجیتال حتما تحقیق کنید تا تیم معاملاتی که قرار است برای شما سیگنال ارسال کنند افراد با تجربه باشند و رزومه درخشانی داشته باشند.

سوالات متداول

چرا کانال سیگنال آکادمی گرانمایه بهترین کانال سیگنال ترید است؟

در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه روزانه 10 تریدر فعال و با تجربه به صورت کامل و 24 ساعته تمامی بازار ها را مورد بررسی قرار می دهند و بهترین موقعیت ها را برای وورد و خروج از بازار به شما پیشنهاد می دهند. به کمک تیم سیگنال آکادمی گرانمایه شما می توانید به راحتی و به صورت حرفه ای در بازار های مالی فعالیت کنید و اقدام به کسب سود از این بازار ها کنید.

به چه روش هایی می توان از ترید ارز دیجیتال سود کسب کرد؟

به دو روش کلی اسپات و فیوچرز شما می توانید از بازار ارز دیجیتال به کسب درآمد اقدام کنید. در کانال سیگنال آکادمی گرانمایه هم سیگنال های فیوچرز ارسال می شود و هم سیگنال خرید و فروش اسپات. سیگنال های کانال سیگنال آکادمی گرانمایه به شما کمک می کند تا به راحتی و بدون نیاز به دانش تخصصی به یک تریدر با تجربه تبدیل شوید و به راحتی از بازار سود کسب کنید.

سیگنال ها بر اساس نمودار کدام صرافی است؟

بهترین صرافی برای ترید ارز های دیجیتال صرافی بایننس است. صرافی بایننس تمامی نمودار های ارز های مطرح دنیا را دارد. تمامی تحلیل ها و سیگنال های کانال سیگنال آکادمی گرانمایه بر اساس نمودار صرافی بایننس است.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای ترید چقدر است؟

شما می توانید با حداقل سرمایه 40 دلاری به بازار ارز های دیجیتال ورود کنید و شروع به کسب سود از این بازار کنید.

سیگنال ها چگونه ارسال می شوند؟

در هر سیگنال کانال سیگنال آکادمی گرانمایه موارد زیر بیان می شود:

نقطه ورود به معامله
نقطه خروج از بازار با سود
نقطه خروج از بازار با ضرر
درصد سرمایه ورود به معامله
اهرم مورد استفاده در معامله

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها