ایردراپ میم فای کوین(MemeFi Coin) نات کوین دوم در راه است؟

این‌طور که پیداست ایردراپ‌های کلیکی تلگرام هنوز ادامه دارند و قرار نیست این موج به این زودی‌ها به پایان برسد. میم ‌فای کوین (MemeFi Coin) یکی از همین دست پروژه‌هاست که امروز می‌خواهیم نگاهی به آن بیندازیم. این بازی هم از آن بازی‌هایی است که باید روی صفحه گوشی ضربه بزنید، امتیاز جمع کنید، دوستان خود را برای کسب امتیاز بیشتر به بازی دعوت کنید و منتظر بمانید تا توکن‌های بازی عرضه شوند. اگر می‌خواهید بدانید چطور می‌شود در ایردراپ میم فای کوین شرکت کرد، مطالعه این مقاله از آکادمی گرانمایه را فراموش نکنید و به توضیحات آن توجه کنید.

آموزش ویدیویی شرکت در ایردراپ MemeFi Coin

لینک شرکت در ایردراپ MemeFi coin

آشنایی با پروژه MemeFi Coin

این پروژه هم از جمله بازی‌های ترند این روزهاست. کانال تلگرام آن نزدیک به ۵ میلیون کاربر دارد و همین نشان‌دهنده قدرت جامعه کاربری این بازی است. این پروژه در کانال تلگرامی خود، ایردراپش را تایید کرده است و وعده پاداش به کاربرانش داده است؛ منتهی هنوز تاریخ لانچ توکن این بازی مشخص نیست. هم‌چنین در کانال این بازی کمپین‌های مختلفی هم برگزار می‌شود که پاداش‌های مختلفی دارد. مثلا در آخرین کمپین این بازی، باید ویدیو بسازید و آن را به‌صورت ریل در اینستاگرام یا تیک تاک منتشر کنید. ویدیویی که یک میلیون ویوی واقعی دریافت کند، ۳۰۰ دلار جایزه خواهد گرفت. پس کانال تلگرام پروژه میم فای کوین را دنبال کنید تا از رویدادهای آن جا نمانید.

راهنمای شرکت در ایردراپ MemeFi Coin

در این قسمت می‌خواهیم توضیح بدهیم که این بازی چطور کار می‌کند و چگونه می‌شود امتیازهای بیشتری در آن جمع کرد. مراحل انجام این بازی ساده است و ما سعی کرده‌ایم تمام نکات لازم را در ادامه بیان کنیم.

ورود به ربات

برای شرکت در ایردراپ میم فای کوین، یا می‌توانید روی این لینک کلیک کنید و مستقیم وارد بازی شوید و یا این‌که نام کاربری memefi_coin_bot را در تلگرام جستجو کنید. پس از این کار، با صفحه‌ای مطابق تصویر زیر مواجه خواهید شد:

ورود به ربات بازی MemeFi Coin

می‌بینید که سه گزینه در این صفحه وجود دارد. گزینه اول Play & Earn نام دارد که بعدا مفصل به آن می‌پردازیم و اصلی‌ترین بخش مقاله است. گزینه دوم Join Community نام دارد که ما را به کانال تلگرام پروژه میم فای کوین هدایت می‌کند. با کلیک روی گزینه How to Play هم می‌توانید راهنمای شرکت در بازی را مطالعه کنید. اما نگران نباشید؛ ما تمام موارد لازم را در این‌جا با تصویر توضیح می‌دهیم تا شما بهتر بتوانید از این بازی کسب درآمد کنید.

آغاز بازی

روی گزینه Play &Earn‌ کلیک می‌کنیم. در پیغامی که روی صفحه ظاهر می‌شود، گزینه Start را انتخاب کنید تا وارد صفحه اصلی بازی شوید. اگر با لینک رفرال وارد شده باشید، صفحه‌ای را می‌بینید که حاوی ۱۰ هزار توکن بازی است. روی گزینه Claim Bonus کلیک کنید تا پاداش ورود خود را دریافت کنید. پس از ورود به بازی، تصویری مشابه زیر خواهید دید.

صفحه اولیه ایردراپ میم فای کوین

جمع‌آوری امتیاز

در این بازی باید موجودی را که در وسط صفحه می‌بینید، با ضربات خود بکشید. هرچه امتیاز بیشتری جمع کنید، می‌توانید قدرت ضربات خود را افزایش بدهید و سریع‌تر دشمن خود را بکشید. با کشته شدن هر دشمن، موجود جدیدی روی صفحه ظاهر می‌‌شود و سطح شما ارتقا پیدا می‌کند.

ارتقای سطح در بازی میم فای کوین

این کلیت بازی است و نیاز به توضیح بیشتری ندارد. با هم به توضیحات آیتم‌های بازی می‌پردازیم.

شتاب‌دهنده‌ها

این گزینه واقع در سمت چپ صفحه است و با کمک آن می‌توانید آیتم‌هایی را فعال کنید که امتیازات شما را افزایش می‌دهند. با کلیک روی این بخش، آیتم‌های زیر را خواهید دید:

گزینه‌های بخش Booster ایردراپ تلگرامی میم فای کوین

اولین آیتمی که در بالای این صفحه می‌بینید، Turbo نام دارد. روزانه می‌توانید ۳ بار از این قابلیت به‌صورت رایگان استفاده کنید. توربو به شما اجازه می‌دهد به مدت ۳۰ ثانیه قدرت ضربه‌هایتان ۱۰ برابر شود. یعنی اگر با هر ضربه روی صفحه ۴ امتیاز می‌گیرید، وقتی توربو فعال باشد با هر تپ کردن ۴۰ امتیاز نصیبتان می‌شود.

گزینه کناری توربو هم Recharge نام دارد که انرژی شما را ۳ بار در روز به‌شکل رایگان پر می‌کند. منظور از انرژی همان دایره کوچک پایین صفحه اصلی است که نشان می‌دهد ظرفیت شما چقدر است. همان‌طور که در تصویر قبلی هم می‌بینید، انرژی شما در بدو ورود به بازی ۱۰۰۰ امتیاز است و با هر بار ارتقا، افزایش پیدا می‌کند.

اما در قسمت Upgrades‌ همین بخش، می‌توانید با پرداخت ۲۰۰ هزار امتیاز، ربات بازی را بخرید و امتیازهای خود را در زمان‌هایی که در بازی نیستید، جمع‌آوری کنید. گزینه بعدی Damage است که همان قدرت ضربات شما را نشان می‌دهد و باعث می‌شود با هر ضربه امتیاز بیشتری بگیرید و عمر دشمنتان را کوتاه کنید.

گزینه بعدی Energy Cap‌ است که ظرفیت انرژی شما را افزایش می‌دهد؛ باز هم منظور همان دایره کوچک پایین صفحه اصلی بازی است. در نهایت گزینه Recharging Speed را داریم که سرعت پرشدن انرژی را افزایش می‌دهد.

توجه کنید که هربار این آیتم‌ها را ارتقا می‌دهید، مرتبه بعدی نیاز به پرداخت امتیاز بیشتری برای سطوح بالاتر دارید. مثلا اگر آیتم Damage را در مرحله ۵ با ۱۶ هزار سکه فعال کرده باشید، در مرحله ۶ لازم است ۳۲ هزار سکه برای افزایش قدرت ضربات خود بپردازید.

آمارهای بازی

در دومین گزینه از سمت چپ، Stats را مشاهده می‌کنید که آمارهایی از بازی درون آن به نمایش گذاشته شده است. می‌توانید ببنید سطحتان در چه مرحله‌ای است؛ مثلا در این تصویر، سطح کاربر برنزی است. هم‌چنین توضیح داده شده است که برای ورود به سطح بالاتر، چه میزان سکه نیاز است. اگر جزو ۵ بازیکن برتر بازی باشید، تا زمانی که در این موقعیت قرار دارید، سطح Damage‌ شما ۳۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. به‌جز مواردی که ذکر کردیم، در این بخش می‌توانید ببینید جایگاه شما در میان شرکت‌کنندگان بازی کجاست.

کسب درآمد

در بخش Earn که سومین گزینه بازی است، می‌توانید در کمپین‌های میم فای کوین شرکت کنید و امتیازات خود را افزایش دهید.

کمپین‌های بازی میم فای کوین برای کسب امتیاز بیشتر

این کمپین‌ها شامل مواردی نظیر جوین شدن به اکانت توییتر و اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی پروژه است. با انجام هر تسک، امتیاز خود را از ربات دریافت خواهید کرد. توجه کنید که اگر در این زمینه تقلب کنید (مثلا لینک‌ها را فالو کنید، امتیاز بگیرید و سپس آنقالو کنید)ُ‌، به‌تعداد دوبرابر پاداش هر تسک، جریمه خواهید شد.

دعوت دوستان

در قسمت Invite می‌توانید لینک خود را برای دوستانتان بفرستید و آن‌ها را به بازی دعوت کنید. به ازای هر دعوت، ۲۵۰۰ سکه به شما تعلق خواهد گرفت. هم‌چنین اگر شخصی که با کد شما وارد بازی شده است، بتوانید به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کند، شما نیز از این مسئله بهره‌مند خواهید شد و امتیاز خواهید گرفت.

سایر موارد

برگردیم به صفحه اصلی بازی. در پایین صفحه یک نوار سبزرنگ می‌بینید که نشان‌دهنده میزان عمر دشمن شماست. باید آن نوار سبز تمام شود و دشمن شما کشته شود تا بتوانید به مرحله بالاتر ارتقا پیدا کنید. عمر موجود وسط صفحه نیز با هر بار کلیک کم می‌شود که با علامت قلب مشخص شده است هنوز چقدر از آن باقی مانده است.

صفحه اصلی بازی MemeFi Coin

در بالای صفحه، می‌توانید روی اسم دشمن خود کلیک کنید و اطلاعاتی در مورد آن بخوانید. مثلا می‌بینید که در تصویر بالا، نام این دشمن Mona است و مربوط به سطح دو است.

در قسمت بالای بازی واقع در سمت راست هم گزینه دیگری را می‌بینید که چیزی شبیه به همان اسکواد در بازی نات کوین و سایر بازی‌های مشابه است. با کلیک روی این قسمت، چند گروه به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید وارد آن شوید. برای این کار کافی است گروه موردنظرتان را از لیست این صفحه برگزینید و گزینه Join Clan را برای پیوستن به آن انتخاب کنید.

در همین صفحه اصلی هم می‌توانید سطح خود را ببینید که در سمت چپ، واقع در گوشه بالای تصویر قابل مشاهده است. سایر آیتم‌های این صفحه را نیز بالاتر توضیح دادیم و حالا می‌توانید به‌راحتی امتیاز جمع کنید.

جمع‌بندی

بازی میم فای کوین یکی از بازی‌های کلیکی تلگرامی است که قرار است ایردراپ خود را برگزار کند. در این بازی کافی است روی صفحه ضربه بزنید، امتیاز جمع کنید و سطح خود را ارتقا دهید. هنوز تاریخ عرضه توکن بازی مشخص نشده است، اما بنا به پست منتشرشده در کانال تلگرام MemFi Coin، رویداد ایردراپ حتمی است. اگر شما هم دوست دارید شانستان را برای دریافت پاداش‌ این قبیل بازی‌ها امتحان کنید، حتما کانال یوتیوب آکادمی گرانمایه را دنبال کنید و منتظر معرفی پروژه‌های جدید باشید. اگر سوالی در مورد ایردراپ میم فای کوین دارید، آن را در کامنت‌ها بنویسید و نظرات خود را از ما دریغ نکنید.

اگر قصد شرکت در جدید ترین ایردراپ های ارز دیجیتال رو دارید، پیشنهاد میکنم به ایردراپ W coin وارد بشید. ایردراپ ها مدت زیادی از شما کار میکشن، بعضیاشون اصلا به شما پول نمیدن، ولی یکیشون که بگیره چنان پول زیادی به شما میدن که خستگی راه از تنتون بیرون میره. پس هیچ وقت عقب نکشید.

پیشنهاد می کنم اگر هنوز با بحث ایردراپ ها و مبلغی که احتمال داره برای شما واریز بشه آشنایی ندارید حتما صفحه مربوط به ایردراپ چیست را مطالعه کنید تا با سایر ایردراپ هایی که در این بازار به افراد داده شده است بیشتر آشنا شوید.

امیر رضوانی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها