معرفی و آموزش ربات پیکسل ورس (Pixelverse)

پروژه پیکسل ورس (Pixelverse) یکی از مینی‌اپلیکیشن‌های جدید تلگرام است که اخیراً علاقه کاربران را به خود جلب کرده است. پیکسل ورس یکی از ربات‌های ترند و بسیار معتبر است و احتمال می‌رود که ایردراپ خوبی را به کاربران بدهد. پروژه پیکسل ورس از سمت سرمایه‌گذاران خود ۵.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است که رقم خوبی برای پروژه‌های استارت‌آپی محسوب می‌شود. در این مقاله از آکادمی گرانمایه با ما همراه باشید تا ربات پیکسل ورس را بررسی کرده و نحوه کار با آن را آموزش دهیم.

اگر به تازگی وارد دنیای کریپتو و ایردراپ ها شده اید یپشنهاد می کنم حتما به صفحه جدیدترین ایردراپ های ارز دیجیتال گرانمایه مراجعه کنین تا بهترین پروژه های ایردراپی رو به راحتی شکار کنین.

آموزش ویدیویی شرکت در ایردراپ پیکسل ورس

لینک ورود به ایردراپ پیکسل ورس

آشنایی با ربات پیکسل ورس

اکانت رسمی شبکه تون درباره پروژه پیکسل ورس در توییتر پست گذاشته و آن را تایید کرده است. این ربات با صرافی‌های بای‌بیت (ByBit) و اوکی اکسچنج (OKX) وارد همکاری شده است و در همان ابتدا می‌توانید کیف پول OKX خود را به ربات وصل کنید. طبق پست كانال رسمی پیکسل ورس، این پروژه با ربات بلوم (Blum) نیز همکاری می‌کند. علاوه بر این، پیکسل ورس با شرکت‌های معتبر دیگری مثل سند باکس (Sand box) و انیموکا برندز (Animoca Brands) نیز همکاری می‌کند.

ربات پیکسل ورس در مقایسه با ربات‌های مشابه خود مثل تپ سواپ و همستر، بسیار کامل‌تر و جذاب‌تر است. این بازی یک محیط متاورس‌مانند دارد که در آن‌ حتی می‌توانید با کاراکتر خود مبارزه کنید و جایزه بگیرید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نحوه کار با بخش‌های مختلف ربات پیکسل ورس را به‌طور کامل توضیح دهیم.

از طریق یکی از لینک‌های زیر به ربات پیکسل ورس در تلگرام بروید و روی Start کلیک کنید:

لینک با رفرال ربات پیکسل ورس

لینک بدون رفرال ربات پیکسل ورس

در منوی جدید ربات، می‌توانید با انتخاب گزینه اول، یعنی Launch Bot وارد ربات شوید. گزینه سوم (Extra point…) لینک وبسایت رسمی پیکسل ورس است و با انتخاب این گزینه، به داشبورد سایت پیکسل ورس منتقل می‌شوید. لینک گزینه دوم (Subscribe to the channel)، لینک کانال رسمی پیکسل ورس در تلگرام است؛ اما به احتمال زیاد قادر به عضویت در کانال نخواهید بود و باید از روش اد لیست استفاده کنید.

با توجه به اینکه اخیراً عضو شدن در کانال‌های این نوع پروژه‌ها با شماره‌های ایران و برای کاربران ایرانی ممکن نیست، برای عضو شدن در کانال‌های پروژه پیکسل ورس می‌توانید از اد لیستی که توسط کانال تلگرامی گرانمایه ارائه شده است، استفاده کنید. با کلیک کردن روی اد لیست زیر، به‌طور خودکار در تمام کانال‌های پروژه پیکسل ورس عضو می‌شوید و تسک‌های عضو شدن در شبکه‌های اجتماعی این پروژه نیز کامل می‌شود.

  1. لینک اد لیست یک گرانمایه
  2. لینک ادلیست دو گرانمایه

بخش Earn، صفحه اول ربات پیکسل ورس است. این همان قسمتی است که با زدن روی گزینه کلیم، سکه‌های روزانه خود را از ربات دریافت می‌کنید.

یکی از ویژگی‌های جالب ربات پیکسل ورس این است که نیاز نیست برای دریافت امتیاز دائما روی صفحه کلیک کنید. پیکسل ورس به‌صورت خودکار امتیاز‌ها را جمع‌آوری می‌کند و فقط باید هر ۸ ساعت یک‌بار به ربات سر بزنید و با کلیک کردن روی گزینه Claim، امتیاز‌ها را دریافت کنید.

نکته دیگر این است که محدودیت زمانی یا عددی برای دریافت امتیاز‌ها وجود ندارد. یعنی هر لحظه که بخواهید می‌توانید روی گزینه Claim کلیک کرده و امتیازات جمع‌آوری‌ شده را دریافت کنید.

در گوشه سمت راست بالای صفحه، یک علامت کیف پول می‌بینید. از طریق این گزینه می‌توانید کیف پول یا آدرس صرافی‌هایی را که پیکسل ورس با آن‌ها همکاری دارد، به ربات وصل کنید.

البته فعلا توکن پروژه پیکسل ورس راه‌اندازی نشده است و نیازی به وصل کردن کیف پول نیست؛ اما برای کامل کردن تسک ولت پیکسل ورس (در بخش Tasks)، می‌توانید کیف پول اوکی اکسچنج را دانلود کرده و به ربات وصل کنید.

قسمت Invite بخش دعوت یا رفرال ربات است. برای دعوت هر کاربر به ربات، ۲ هزار سکه دریافت می‌کنید. اگر اکانت تلگرام کاربر دعوت شده اکانت پریمیوم باشد، پاداش دعوت ۱۰ هزار امتیاز است.

بخش Fight، یکی از بخش‌های جالب و منحصربفرد ربات پیکسل ورس است که حالت سرگرمی دارد. در این بخش، شما یک پت (Pet) دارید که در بدو ورود به ربات به‌صورت رندوم به شما داده می‌شود. می‌توانید با کاربران دیگر ربات مبارزه کنید. اگر برنده شوید، پاداش می‌گیرید و در صورت شکست، امتیاز از دست می‌دهید.

با انتخاب گزینه Upgrade، می‌توانید توانایی‌های پت خود را ارتقاء دهید تا در مبارزه‌ها شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشید. ضمنا می‌توانید با سکه‌هایی که از بخش Earn به‌دست می‌آورید پت جدید خریداری کنید.

با انتخاب گزینه Random، با یک حریف تصادفی وارد مبارزه می‌شوید. با انتخاب گزینه Fight A Friend، می‌توانید لینک مبارزه را به دوستان خود ارسال کرده و با آن‌ها مبارزه کنید. نحوه مبارزه به این صورت است که هر چند ثانیه یکبار، تصویر یکی از کاراکتر‌های ربات را می‌بینید که قسمت‌هایی روی بدن آن علامت‌گذاری شده است. شما باید با سرعت تمام روی بخش مشخص شده کلیک کنید.

بخش بعدی ربات، قسمت Top است که رتبه‌بندی کاربران ربات پیکسل ورس را بر اساس تعداد رفرال‌ها یا افراد دعوت‌ شده نشان می‌دهد. نکته مهم این است که هر هفته یک رویداد با جایزه چند صد هزار دلاری توسط پیکسل ورس برگزار می‌شود. این رویداد یک استخر با جایزه ۳۰۰ هزار دلاری است. پاداش این استخر بر اساس رتبه، بین کاربران برتر ربات تقسیم می‌شود.

برای اینکه در این رویداد شرکت داده شوید، حداقل باید ۱ نفر را به ربات دعوت کرده باشید. هر چه قدر تعداد کاربرانی که به ربات دعوت می‌کنید بیشتر باشد، رتبه بهتری در جدول برترین کاربران پیکسل ورس خواهید داشت و پاداش بیشتری از استخر دریافت خواهید کرد.

آخرین بخش ربات، بخش Rewards یا پاداش‌ها است که بخش مهمی برای کاربران محسوب می‌شود. در این بخش از چند روش می‌توانید روزانه تا چند صد هزار سکه رایگان بگیرید.

روش اول، پاداش روزانه (Daily Reward) ربات است که هر روز می‌توانید به ربات وارد شده و پاداش مخصوص آن روز را دریافت کنید. پاداش‌ روزانه افزایشی و گردشی است و در پایان روز هفتم دوباره به روز اول برمی‌گردد.

روش دوم، قسمت کمبوی روزانه (Daily Combo) است که به کمبوی روزانه کارت‌های همستر شباهت دارد. در این قسمت باید ۴ کاراکتر تعیین‌ شده را به‌صورت دقیق و با ترتیب صحیح انتخاب کنید، تا بتوانید پاداش این قسمت را بگیرید. به‌مرور و با ارتقای سطح کاربری، پاداش کمبوی روزانه نیز بیشتر می‌شود.

و در نهایت، روش سوم قسمت تسک‌ها (Tasks) است که با کامل کردن آن‌ها می‌توانید پاداش مربوط به هر تسک را دریافت کنید. تسک‌های پیکسل ورس عمدتاً شامل عضو شدن در کانال‌های پروژه و فعالیت در توییتر پروژه است.

جمع‌بندی

مینی گیم پیکسل ورس (Pixelverse) یکی از پروژه‌های ترند تلگرام است که این روزها کاربران را حسابی سرگرم کرده است. این پروژه یکی از پروژه‌های ایردراپی معتبر است و در صورت راه‌اندازی توکن، می‌تواند پاداش خوبی را برای کاربران به‌همراه داشته باشد. در این مقاله، ربات پیکسل ورس را معرفی کردیم و نحوه کار با آن را آموزش دادیم تا یکی از کاربران اولیه این ربات باشید و تا زمان ایردراپ بتوانید امتیاز قابل‌توجهی از پروژه دریافت کنید. دقت کنید که ایردراپ و پاداش از سمت چنین پروژه‌هایی به‌هیچ عنوان تضمینی و قطعی نیست و بهتر است به این نوع ربات‌ها صرفاً به‌عنوان یک سرگرمی نگاه کنید. لطفاً نظرات و پرسش‌های خود را در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. اگر به تازگی با دنیای ارز های دیجیتال آشنا شده اید، پیشنهاد می کنم دوره  ارز دیجیتال رایگان آکادمی گرانمایه را دریافت کنید و مطالب ابتدایی را از این طریق یاد بگیرید.

پیشنهاد می کنم اگر هنوز با بحث ایردراپ ها و مبلغی که احتمال داره برای شما واریز بشه آشنایی ندارید حتما صفحه مربوط به ایردراپ چیست را مطالعه کنید تا با سایر ایردراپ هایی که در این بازار به افراد داده شده است بیشتر آشنا شوید.

فرزین توفیق
3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها