آموزش شرکت در ایردراپ تایم فارم

ربات‌های تلگرامی زیادی را می‌توان پیدا کرد که پس از نات کوین توانسته‌اند خوش بدرخشند. یکی از این ربات‌ها مربوط به بازی Time Farm است که خیلی مورد استقبال قرار گرفته است. می‌خواهیم در این مطلب از آکادمی گرانمایه، این بازی تلگرامی را با هم بررسی کنیم و ببینیم چه تفاوتی با همتایان خود دارد. اگر هنوز در بازی تایم فارم شرکت نکرده‌اید و نمی‌دانید چطور باید در آن فعالیت کنید، هنوز دیر نشده است و می‌توانید این کار را  انجام دهید. مطالعه ادامه این مطلب به آشنایی بیشتر شما با این پروژه کمک می‌کند.

ویدیو آموزشی شرکت در ایردراپ تایم فارم

لینک ورود به ایردراپ تایم فارم

بازی تایم فارم چیست؟

یکی از نکاتی که در بررسی یک مینی اپلیکیشن تلگرامی خیلی اهمیت دارد، پشتوانه و اعتبار آن است. در مورد بازی تایم فارم باید گفت که این برنامه، زیرمجموعه شرکت معتبر کرونوتک (Chrono.Tech) است که خود رمزارز اختصاصی به نام TIME دارد که هم‌اکنون در حال معامله است.

نکته مهم بعدی استقبال کاربران است. در مورد بازی‌های تلگرامی می‌دانیم که جذب کاربر اهمیت زیادی دارد و پروژه‌هایی که بتوانند افراد بیشتری جذب کنند، موفق‌تر خواهند بود. نمونه بارز چنین پروژه‌ای همستر کامبت یا تپ سواپ است. تایم فارم از این منظر به پای این دو پروژه نمی‌رسد، ولی در نوع خود کاربران زیادی جذب کرده است که نقطه قوت این بازی محسوب می‌شود.

این پروژه در مدتی کوتاه توانست تعداد قابل قبولی کاربر را به خود جذب کند و به‌سرعت نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت. کانال تلگرام این بازی با نام Time Farm News هم‌اکنون بیش از ۴.۵ میلیون کاربر دارد. مطابق اعلام کانال رسمی تایم فارم، این بازی هم‌اکنون ۱۴ میلیون بازیکن دارد. جالب است که این پروژه گروه اختصاصی برای کاربران ایرانی‌زبان هم ارائه کرده است که هم‌اکنون بالغ بر ۵۶ هزار عضو دارد. کشورهای ویتنام، بنگلادش، اندونزی و ترکیه نیز مانند ایران از این قابلیت بهره‌مند هستند.

برای انجام این بازی نیازی نیست که روی صفحه کلیک کنید و کار جمع‌آوری امتیاز توسط انواع مختلف ساعت‌هایی که در بازی ارائه می‌شود، انجام‌پذیر است. فعالیت بیشتر در این بازی، منجر به خرید ساعت‌های حرفه‌ای‌تر و در نتیجه کسب امتیازات بیشتر خواهد شد.

با این توضیحات، بهتر است حالا برویم سراغ خود ربات و بخش‌های مختلف آن را با هم بررسی کنیم تا ببینیم چطور می‌شود در تایم فارم فعالیت کرد.

آموزش ورود به ربات تایم فارم

برای ورود به ربات تایم فارم، می‌توانید آیدی @TimeFarmCryptoBotرا در تلگرام جستجو کنید یا مستقیما روی این لینک کلیک کنید. پس از این کار، باید دکمه Start را بزنید تا بتوانید به اپلیکیشن دسترسی پیدا کنید. دو گزینه Open App و Join Community در این بخش نمایش داده می‌شوند. با انتخاب گزینه Join Community وارد کانال تلگرام این پروژه می‌شوید و با ثبت دکمه Open App وارد مینی اپلیکیشن تایم فارم می‌شوید.

ربات تلگرامی تایم فارم

توجه کنید که برخلاف خیلی از ربات‌های تلگرامی، این بازی را می‌توانید از طریق تلگرام دسکتاپ نیز اجرا کنید و به بازی کردن بپردازید. تصاویری که در این مقاله استفاده شده است، همگی مربوط به نسخه دسکتاپ بازی تایم فارم است.

صفحه اصلی بازی

پس از ورود به صفحه بازی، مرتبه اول توضیحاتی در مورد این گیم خواهید دید. مواردی مانند این‌که چند ساعت یک‌بار باید توکن‌های خود را کلیم کنید و توکن درون بازی چه نام دارد. با انتخاب گزینه Let’s Farm می‌توانید فرایند بازی را آغاز کنید. در این‌جا لازم است که روی گزینه Start کلیک کنید تا ربات ماین کردن را شروع کند.

صفحه اصلی ربات Time Farm

همان‌طور که در تصویر مشخص است، می‌بینید که با ورود به صفحه اصلی بازی، چندین آیتم و گزینه به چشم می‌خورد. در بالای صفحه، امتیاز خود را می‌توانید مشاهده کنید. کمی بالاتر از آن هم گزینه Upgrade به چشم می‌خورد که با کلیک روی آن مجموعه آیتم‌هایی را خواهید دید که می‌توانید از طریق آن امتیازات خود را افزایش دهید.

ارتقای ربات تایم فارم

آیتم‌های این قسمت (Upgrade) شامل ساعت شنی (اولین سطح بازی)، ساعت آونگ‌دار (سطح دوم بازی)، ساعت عقربه‌ای و غیره هستند. هر چه مدل ساعت‌ها پیشرفته‌تر می‌شود، فعال‌سازی آن‌ها نیازمند پرداخت امتیاز بیشتر است و البته ساعت‌های سطح بالاتر، امتیاز بیشتری برای شما کسب می‌کنند. دقت کنید که هر ۴ ساعت یک‌بار باید به بازی سر بزنید و امتیازات جمع‌شده را کلیم کنید. در نوار رنگی پایین صفحه، یک تایمر شمارش معکوس وجود دارد که نشان می‌دهد چند ساعت دیگر از ۴ ساعت باقی مانده است.

برای ارتقای سطوح نیز، نیازمند امتیاز هستید. مثلا در تصویر بالا می‌بینید که امتیاز کافی برای فعال کردن Regular Clock در دسترس نیست.

ماموریت‌ها

در بازی تایم فارم، با انجام برخی امور مثل عضویت در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی این پروژه، می‌توانید رتبه خود را ارتقا دهید. در سربرگ Tasks در پایین صفحه، چندین ماموریت ویژه وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانید امتیاز بیشتری کسب کنید. این قسمت شامل دو سربرگ Active‌ و Completed است که نشان‌دهنده تسک‌های انجام‌شده و فعال است.

دعوت از دوستان

سربرگ  Frens در بازی Time Farm بخشی است که مربوط به رفرال و عضوگیری است. در این قسمت می‌توانید لینک خود را کپی کرده و دوستانتان را به بازی دعوت کنید. با این کار، از فعالیت آن‌ها و زیرمجموعه‌هایشان هم امتیاز خواهید گرفت. به این شکل که از رفرال خود ۲۰ درصد، از سطح دوم رفرال خود ۱۰ درصد، از سطح سوم، ۵ درصد، از سطح چهارم ۲.۵ درصد و از سطح پنجم ۱.۲۵ نصیب شما می‌شود. یعنی زیرمجموعه رفرال شما، سطح دوم محسوب می‌شود و زیرمجموعه او نیز، سطح سوم شماست که به میزان ذکرشده، درصدی از امتیازات آن‌ها را کسب خواهید کرد.

هم‌چنین به‌ازای دعوت هر کاربر جدید، ۱۵,۰۰۰ سکه درون‌بازی SECOND دریافت می‌کنید و آن فرد خودش، ۳۰,۰۰۰ سکه SECOND دریافت خواهد کرد. در این سربرگ، می‌توانید رتبه خود را هم در میان کاربران ببینید و متوجه وضعیت خود شوید.

تابلوی امتیازات و رده‌بندی

در سربرگ Activity هم می‌توانید امتیازات کاربران برتر را به صورت هفتگی و کلی ببینید. نکته قابل توجه و جذاب این بازی، در همین بخش خلاصه می‌شود. جایی که کاربران برتر، جایزه دلاری و هم‌چنین SECOND دریافت می‌کنند. افرادی می‌توانند در صدر این فهرست قرار بگیرند که تعداد نفرات بیشتری را به بازی دعوت کرده باشند. جوایز نفرات برتر این قسمت، به شرح زیر است:

  • نفر اول ۴۰۰ تتر به همراه ۵۰۰ هزار توکن SECOND
  • نفر دوم ۲۰۰ تتر به همراه ۵۰۰ هزار توکن SECOND
  • نفر سوم ۱۰۰ تر به همراه ۵۰۰ هزار توکن SECOND
  • نفر چهارم و پنجم ۵۰ تتر به همراه ۵۰۰ هزار توکن SECOND
  • نفر ششم تا دهم ۲۰ تتر به همراه ۵۰۰ هزار توکن SECOND
  • نفر یازدهم تا بیستم ۱۰ تتر به همراه ۵۰۰ هزار توکن SECOND

به جز این جوایز، هر نفری که ۴ فرد دیگر یا بیشتر را در یک هفته به ربات تایم فارم دعوت کرده باشد، ۱۰۰ هزار توکن SECOND دریافت خواهد کرد.

در قسمت قوانین این بخش می‌توانید ببینید که این جایزه به‌صورت هفتگی و به میزان ۱,۰۰۰ دلار است و کاربرانی که مشمول دریافت آن می‌شوند، در کانال بازی معرفی خواهند شد.

کیف پول

آخرین سربرگ این بازی با نام Wallet است که هنوز فعال نشده است؛ اما سازوکار آن مشخص است. این بخش به‌زودی فعال می‌شود و از شما خواسته می‌شود که کیف پول ارز دیجیتال خود را به ربات وصل کنید تا وقتی که توکن بازی لانچ شد، پاداش خود را دریافت کنید. هنوز تاریخ مشخصی برای لانچ توکن این بازی وجود ندارد و معلوم نیست کاربران تا کی می‌توانند در این بازی فعالیت کنند.

جمع‌بندی

بازی تلگرامی تایم فارم یکی از جدیدترین ایردراپ‌هایی است که نام آن را می‌توانید در کانال‌های تلگرامی و سایر شبکه‌های اجتماعی بشنوید. این بازی نسبت به خیلی از همتایان و رقبای خود ساده‌تر است و نیاز به کلیک کردن ندارد. فقط کافی است امتیاز جمع کنید و آیتم‌های درون بازی را ارتقا دهید. هم‌چنین Time Farm به افرادی که تعداد کاربران بیشتری را به بازی دعوت کنند، پاداش دلاری می‌دهد. این بازی را از طریق نسخه دسکتاپ تلگرام نیز می‌توانید اجرا کنید. آیا شما تایم فارم را بازی می‌کنید؟ به نظرتان این بازی پاداش قابل قبولی به کاربران خود می‌دهد؟ نظراتتان را در خصوص تایم فارم برای ما بنویسید.

پیشنهاد می کنم اگر هنوز با بحث ایردراپ ها و مبلغی که احتمال داره برای شما واریز بشه آشنایی ندارید حتما صفحه مربوط به ایردراپ چیست را مطالعه کنید تا با سایر ایردراپ هایی که در این بازار به افراد داده شده است بیشتر آشنا شوید.

امیر رضوانی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها