راهنمای گام‌به‌گام شرکت در ایردراپ یس کوین

بازی جدید کلیکی یس کوین، یکی از جایگزین‌های قابل قبول برای نات کوین است. اگر از نات کوین استفاده کردید و پاداش آن زیر زبانتان مزه کرده است، انگیزه کافی را برای کار با این ربات هم دارید. هم‌چنین اگر از نات کوین جا ماندید و فقط آه و افسوسش قسمت شما شد، باز هم دلیل کافی برای استفاده از این ربات دارید تا فرصتی دیگر را برای جبران پاداش‌های از دست رفته کسب کنید. در این مطلب از آکادمی گرانمایه، می‌خواهیم کار با ربات تلگرامی یس کوین و نحوه استخراج توکن آن را آموزش دهیم. هم‌چنین توضیح می‌دهیم که چطور می‌توانید یس کوین‌های بیشتری استخراج کنید و شانستان را برای دریافت سکه‌های بیشتر افزایش دهید. اگر هنوز هم شک داری که ایردراپ چیه و چرا به ما پول میدن برای شرکت در ایردراپ ها باید بهت بگم که حتما مقاله ایردراپ چیست؟ رو مطالعه کنی تا همه سوالات حل بشه.

راهنمای گام‌به‌گام شرکت در ایردراپ یس کوین

جذب ۲.۵ میلیون کاربر در زمان کوتاه، نکته مهمی است که نمی‌توان از کنار آن به سادگی گذشت. همین مسئله می‌تواند خوش‌بینی‌ کاربران را نسبت به آینده درخشان این پروژه افزایش دهد. اما از توضیح اضافات می‌پرهیزیم و یک‌راست می‌رویم سر اصل مطلب؛ یعنی همان آموزش قدم به قدم ورود به ربات YesCoin و استخراج توکن از طریق آن. همین ابتدا این را بگوییم که یک ربات تقلبی هم برای یس کوین وجود دارد که ما در انتها لینک آن را هم برایتان قرار می‌دهیم تا مبادا گرفتار کلاهبرداران شوید. منتهی اول به سراغ ربات اصلی می‌رویم و سپس اشاره‌ای به ربات فیک آن می‌کنیم.

سایر ایردراپ های فعال را می توانید در این صفحه مشاهده کنید.

ورود به ربات

اول از همه باید آیدی وارد ربات تلگرامی یس کوین اصلی شوید و گزینه Start را فشار دهید. پس از انجام این کار، تصویری مشابه زیر خواهید دید:

گزینه‌های این بخش شامل آدرس شبکه‌های اجتماعی، گروه‌های چت و گفتگو و هم‌چنین راهنمای انجام بازی است. حتما در کامیونیتی و شبکه‌های این بازی عضو شوید تا از آخرین اخبار و اطلاعات آن مطلع شوید و از وقایع مهم آن جا نمانید. اگر می خواهید سریع تر از سایر افراد از جدید ترین ایردراپ های فعال در ارز های دیجیتال مطلع شوید، حتما عضو کانال سیگنال رایگان آکادمی گرانمایه شوید.

آغاز بازی

در تصویر قبل، روی گزینه Play کلیک کنید تا بتوانید بازی را شروع کنید. با انجام این کار، صفحه‌ زیر را خواهید دید:

شروع بازی یس کوین

حالا روی Start Playing‌ کلیک کنید. به سادگی کافی است دست خودتان را روی صفحه گوشی در جهات مختلف بکشید تا سکه‌های روی صفحه را جمع‌آوری کنید. مثل نات کوین و سایر بازی‌های کلیکی تلگرام، این‌جا هم یک میزان انرژی مشخص دارید که ظرفیت ماینینگ را نشان می‌دهد. با هر بار کشیدن انگشت روی صفحه، این ظرفیت کم می‌شود و باید منتظر بمانید که مجددا شارژ شود تا بتوانید توکن‌ها بیشتری ماین کنید. به همین راحتی می‌توانید بازی را انجام دهید و به استخراج سکه‌های بیشتر بپردازید. سطح شما در ابتدای بازی برنزی است و هرچه بیشتر پیش بروید، می‌تواند به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کنید. اما در ادامه به چند گزینه‌ای اشاره می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند امتیازات بیشتری به دست بیاورید.

شتاب‌دهنده

در قسمت راست پایین صفحه اصلی بازی، گزینه‌ای با نام Boost وجود دارد که آیتم‌هایی درون آن وجود دارد که باعث افزایش سرعت می‌شود.

استفاده از شتاب‌دهنده یا بوستر برای افزایش استخراج یس کوین

گزینه اول دز این بخش Chest نام دارد که سه مرتبه در روز می‌توانید از آن استفاده کنید. با انتخاب این گزینه، یک صندوقچه در صفحه اصلی بازی نمایش داده می‌شود که باعث می‌شود به مدت چند ثانیه، امتیازاتتان دوبرابر شود.

گزینه بعدی Full Recovery‌ است که سه مرتبه در روز می‌توانید از آن برای پر کردن کامل ظرفیت استخراج خود استفاده کنید. این‌ گزینه و آپشن قبلی، دو موردی بودند که به صورت روزانه در دسترس شما قرار خواهند گرفت.

اما گزینه بعدی با نام Multivalue به قابلیتی اشاره دارد که امتیاز حاصل از هر سکه را افزایش می‌دهد. برای ارتقای امتیاز هر سکه، باید بخشی از توکن‌های ماین‌شده خود را خرج کنید. به این صورت با هر بار کشیدن دستتان روی صفحه، امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید. باز هم می‌توانید سطح خود را با پرداخت سکه‌های بیشتر، ارتقا دهید.

گزینه بعدی Coinlimit است که به همان ظرفیت استخراج اشاره دارد. می‌توانید با پرداخت سکه‌های خود، میزان انرژی و استخراج در هر دوره را افزایش دهید.

گزینه FillRate هم سرعت پر شدن ظرفیت استخراج را افزایش می‌دهد که این مورد را هم می‌توانید با پرداخت امتیازات خود، ارتفا دهید. با افزایش سطوح خود در هر یک از این گزینه‌ها، در مجموع قادر به سرعت بخشیدن به روند جمع‌آوری امتیازات خود خواهید بود.

در نهایت گزینه YesPac را داریم که چیزی شبیه به همان ربات‌ اتوکلیکر نات کوین است؛‌ البته با کمی تفاوت. با پرداخت ۵۰۰ هزار توکن، می‌توانید این قابلیت را فعال کنید و سرعت استخراج را بالا ببرید. در واقع با این کار، به جای آن‌که خودتان کاری کنید، یک آدمک روی صفحه حرکت می‌کند و سکه‌ها را جمع‌آوری می‌کند.

فعال کردن ربات خودکار برای استخراج یس کوین

می‌بینید که سطوح مختلف این ربات، قابلیت‌های متفاوتی دارند و هرچه سطحتان بالاتر برود، امکانات بیشتری در اختیارتان قرار خواهد گرفت. البته سطح اول این ربات به صورت آفلاین کار نمی‌کند و حتما باید صفحه بازی باز باشد تا ربات به صورت خودکار توکن استخراج کند.

دعوت دوستان

ربات یس کوین هم مثل تمام همتایان خود، قسمتی برای عضوگیری یا همان رفرال دارد که از طریق آن می‌توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید و امتیازات خود را افزایش دهید. این گزینه را می‌توانید در صفحه اصلی بازی و قسمت وسط پایین مشاهده کنید که با عنوان Frens‌ مشخص شده است. با ارسال لینک دعوت به دوستان خود، هم شما و هم فرد دعوت‌شده هرکدام ۱۰۰ هزار توکن دریافت می‌کنید. هم‌چنین اگر کاربر پریموم تلگرام را به ربات یس کوین دعوت کنید، هم شما و هم او ۵۰۰ هزار توکن جایزه می‌گیرید.

دعوت دوستان به YesCoin

پاداش

بخش پاداش ربات یس کوین را باید در گزینه Earn‌ جستجو کنید. در اینجا پیشنهادات و وظایفی مشخص شده‌اند که با انجام آن‌ها می‌توانید پاداش بیشتری را در قالب توکن یس کوین دریافت کنید. مثلا در قسمت Learn to get YesBox می‌توانید تا ۱۰ میلیون توکن به دست بیاورید.

در بخش بعدی همین صفحه یعنی Onboarding نیز می‌توانید کارهایی نظیر اتصال کیف پول، ارتقای سطح یا ری‌توییت کردن را انجام دهید و سکه‌های بیشتری از این طریق دریافت کنید.

در قسمت Explore هم می‌توانید با پیوستن به گروه‌ها و انجام وظایف مختلف، به دارایی‌های بیشتری دسترسی پیدا کنید. این بخش را مدام بررسی کنید تا در صورت اضافه شدن وظایف جدید، شانس کسب امتیاز بیشتر را از دست ندهید.

اسکواد

باز هم یک شباهت دیگر به نات کوین. این‌جا هم باز گروه یا Squad  را داریم. یعنی دسته‌هایی که می‌توانید به آن‌ها بپیوندید و با هم‌گروهی‌های خود اقدام به استخراج توکن کنید. هم‌چنین می‌توانید یک گروه جدید هم بسازید و دوستان و آشنایان خود را به آن دعوت کنید.

مواردی که به آن اشاره کردیم، جزئیات کامل ربات یس کوین را بیان می‌کنند و به این طریق می‌توانید به سادگی اقدام به استخراج توکن‌های بازی کنید.

چرا باید در ایردراپ یس کوین شرکت کنیم؟

با توجه به این‌که تعداد ربات‌های کلیکی تلگرام به شدت افزایش پیدا کرده است، شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا باید از این ربات استفاده کنیم. در ادامه به چند دلیل مهم در این رابطه اشاره می‌کنیم که احتمال ایردراپ یس کوین را افزایش می‌دهند.

  • یس کوین را می‌توان شبیه‌ترین نمونه به ربات تلگرامی نات کوین دانست. این ربات زیر نظر بلاکچین تون قرار دارد و همین مسئله شباهت میان این بازی و NotCoin را افزایش می‌دهد.
  • کانال تلگرام یس کوین نزدیک به ۲ میلیون نفر عضو دارد. این اعضا روز به روز در حال افزایش هستند و شاهد استقبال روزافزون کاربران از این بازی هستیم.
  • این ربات روی تلگرام دسکتاپ هم به خوبی کار می‌کند و هیچ مشکلی در اجرای آن روی کامپیوتر وجود ندارد.
  • ربات یس کوین با سایر رقبا و همتایان خود از نظر سبک بازی متفاوت است و همین مسئله می‌تواند انگیزه لازم را برای کار با یک ربات غیرتکراری برای کاربران افزایش دهد.

فریب ربات فیک یس کوین را نخورید!

توجه کنید که ربات اصلی، همان رباتی است که در ابتدای مطلب لینک آن را معرفی کردیم. آیکون ربات و آیدی آن را در بالا مشاهده کردید و صفحات داخل بازی را نیز می‌توانید در تصاویر ببینید. اما ربات دیگری با آیدی YesCoin_ebot@ وجود دارد که فیک و تقلبی است. حتما دقت کنید که نباید در این ربات فعالیت کنید و اصلا وقتتان را برای آن بیهوده تلف نکنید.

قبل از اتمام این مقاله چند مورد از ایردراپ های مشابه yescoin رو برات میگم که بهشون سر بزنی:

جمع‌بندی

ربات‌های مشابه نات کوین در تلگرام بسیار زیاد شده‌اند و احتمالا از این هم بیشتر خواهند شد. ربات یس کوین یکی دیگر از این بازی‌های تلگرامی است که می‌توانید به صورت رایگان و به سادگی از طریق آن توکن جمع‌آوری کنید و تعداد سکه‌های خود را افزایش دهید. کافی است هر بار که به ربات سر می‌زنید، دست خود را روی صفحه بکشید و امتیاز جمع کنید. این‌که آیا این ربات هم مثل نات کوین واقعا توکن خودش را عرضه می‌کند یا خیر، سوالی است که فقط با گذشت زمان می‌توان به جواب آن دست پیدا کرد. اگر دوست دارید شانستان را برای دریافت ایردراپ احتمالی یس کوین امتحان کنید، فعالیت در ربات تلگرامی آن را فراموش نکنید.

امیر رضوانی
3.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها