ایردراپ تپ سواپ

دنیای کریپتوکارنسی روز به روز در حال توسعه و گسترش است. اخیرا توکن‌های ایردراپ با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش در بازه زمانی خاصی میان مردم توزیع می‌شود. یکی از پروژه‌های موفق ایردراپ، نات کوین است که در ماه‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفت. تپ سواپ «TapSwap» نیز مشابه با پروژه نات کوین به دنیای ایردراپ تلگرام اضافه شده است.

و اما ایردراپ تپ سواپ جیست؟ نحوه استخراج این ایردراپ چگونه است؟ آپا استخراج ایردراپ تپ سواپ قانونی است؟ چگونه می‌توانیم توکن تپ سواپ را به کیف پول دیجیتالی خود اضافه کنیم؟ عملکرد ربات تلگرامی TapSwap چگونه است؟ آیا امکان کلاهبرداری بودن این پروژه وجود دارد؟ اگر همچنان به رویه و روند ایردراپ ها آشنایی ندارید حتما مقاله ایردراپ چیست؟ را مطالعه کنید. اگر می خواهید سریع تر از سایر افراد از جدید ترین ایردراپ های فعال در ارز های دیجیتال مطلع شوید، حتما عضو کانال سیگنال رایگان آکادمی گرانمایه شوید.

در ادامه ویدئو و توضیحاتی در پاسخ به این سوالات و نکات پیرامون آن‌ها ارائه می‌دهیم.

آموزش ویدیو شرکت در ایردراپ تپ سواپ

لینک عضویت در ربات تپ سواپ

راه اندازی سیستم پرداخت پاداش به سرمایه گذاران

تپ سواپ در حقیقت یک صرافی غیرمتمرکز است که بر روی بلاچین سولانا «Solana» پیاده‌سازی شده است. اجرای تپ سواپ مشابه با روش نات کوین است. یعنی شما پس از ورود به صفحه بازی می‌توانید با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش به جمع‌آوری توکن بپردازید. توزیع توکن تپ سواپ بر اساس استراتژی مشارکت فعال و پاداش دهی به  جامعه طراحی و پیاده سازی شده است.

به این صورت که 50 درصد این پاداش به اعضای فعال، 30 درصد به خزانه به منظور توسعه و گسترش پلتفرم و باقی مانده توکن‌ها به تیم پشتیبانی نقدینگی و مشاوران تخصیص و تعلق می‌گیرد. در تپ سواپ زمانی که کارها و فعالیت‌های خاصی را انجام می‌دهید، می‌توانید توکن‌های بیشتری جمع‌آوری کنید.

افرادی که در حال حاضر به جمع‌آوری توکن تپ سواپ می‌پردازند، بیشترین بخش توزیع بین بازیکنان در تلگرام رخ می‌دهد. پس افرادی که با تپ کردن توکن TapSwap را جمع‌آوری می‌کنند، در مسیر درست قرار دارند.

راه اندازی صرافی غیر متمرکز تپ سوتپ

در حال حاضر زمان خاصی برای راه‌اندازی ایردراپ تپ سواپ و خروج این توکن از ربات اعلام نشده است. ولی توجه داشته باشید که این اتفاق به مرور و با گذشت زمان رخ می‌دهد. به همین دلیل توصیه می‌کنیم با روش اشتراک‌گذاری و فعال سازی ربات ضربه‌ای، توکن‌های بیشتری جمع‌آوری کنید.

به این صورت بعد از راه‌اندازی ایردراپ تپ سواپ می‌توانید توکن آن را بر روی بلاک چین سولانا «Solana» معامله کنید. با وجود اینکه تپ سواپ یک روش کاملا رایگان به منظور جمع‌آوری توکن‌های رمزنگاری شده است، نکات منفی خاصی هم دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

کسب درآمد از ربات تلگرام TapSwap

برای کسب درآمد از ربات تلگرام تپ سواپ ابتدا باید یک اکانت تلگرام داشته باشید. در مرحله بعدی به منظور دسترسی مستقیم به این ربات باید بر روی لینک آن «Https://t.me/tapswap_bot?start=r1073278878» ضربه بزنید.

لینک بدون ریفرال

پس از ورود به ربات باید دکمه Start را لمس کرده و منتظر پیامی مبنی بر شروع بازی از سمت ربات باشید.

در نهایت به صفحه اصلی بازی هدایت خواهید شد که در این مرحله ربات برای جمع‌آوری توکن‌های تپ سواپ، تپ زدن را پیشنهاد می‌دهد. به این صورت با تپ زدن بر روی صفحه می‌توانید توکن‌های این ایردراپ را جمع‌آوری کنید. دقت داشته باشید که شما به عنوان یک کاربر جدید می‌توانید 2500 توکن اشتراک دریافت کنید و به مرور آن را افزایش دهید.

به طور کلی در هر بار می‌توانید 500 توکن تپ سواپ جمع‌آوری کنید. پس از اتمام انرژی باید چند دقیقه برای پر شدن ظرفیت صبر کنید و سپس مجددا ادامه دهید.

جذب کاربر و افزایش مشارکت شرکت کننده ها

توجه داشته باشید که راه‌ها و فرصت‌های مختلفی به منظور افزایش توکن‌های تپ سواپ وجود دارد. برای مشاهده این فرصت‌ها به صفحه بازی مراجعه کنید. در بین گزینه‌های صفحه اصلی بازی می‌توانید گزینه‌های مختلفی نظیر: Boost، Ref، Tasks را مشاهده کنید. Ref در واقغ مخفف Referrals است.

در حالت کلی، هر کار دارای تعداد اشتراک گذاری‌های منحصربه‌خود است که به موجودی تپ سواپ شما اضافه می‌شود. این کارها و فعالیت‌ها بسیار ساده هستند و اغلب مرتبط با پیوستن به گروه چت تلگرام و دنبال کردن آن‌ها در تلگرام است. بعد از به اتمام رساندن وظایف ذکر شده می‌توانید توکن‌های تپ سواپ بیشتری را به عنوان پاداش دریافت کنید.

از راه‌های ساده و در عین حال ارزشمند به منظور کسب سهام بیشتر در تپ سواپ می‌توان به معرفی کاربران فعال اشاره داشت. به صورت که شما با معرفی کاربران فعال در جمع‌آوری توکن، می‌توانید مقداری پاداش در اشتراک‌ها دریافت کنید. یعنی تا زمانی که ارجاع‌های شما به صورت فعالانه ضربه می‌زنند، حتی بدون نیاز به ضربه زدن می‌توانید توکن‌های بیشتری کسب کنید.

با لمس گزینه Ref می توانید لینک ارجاع خود را دریافت کرده و با کاربران مورد نظر خود به اشتراک بگذارید. به خاطر داشته باشید که در پروژه‌های مربوط به ایردراپ یا کریپتو، هر چقدر زیرمجموعه بیشتری داشته باشید، به همان نسبت توکن‌های بیشتری دریافت خواهید کرد. این مسئله به معنای پول و درآمد بیشتر است.

آیا پروژه تپ سواپ مشابه نات کوین است؟

بر اساس نظر برخی متخصصان در این زمینه، تپ سواپ یک پروژه قانونی است. ولی به طور کلی برای ارائه نظر قطعی زود است باید مدتی صبر کنیم. به عنوان مثال: زمانی که پروژه نات کوین آغاز شد، وضعیت راه‌اندازی و توسعه آن به عنوان یک توکن کاملا نامشخص بود. به همین دلیل آینده تپ سواپ نیز مشابه با نات کوین چندان قابل پیش‌بینی نیست.

به طور کلی برنامه های تپ سواپ برای آینده بسیار ساده و راحت بوده و به نوعی موضع خود را از همان ابتدا مشخص و حفظ کرده‌اند. این مسئله بیشتر از یک بازی تلگرامی برای ایردراپ و افرادی که آن را دریافت کرده‌اند، خواهد بود. دقت داشته باشید که بیشترین سهم از توزیع پس از افزایش تعداد بازیکنان در تلگرام است. برای مشاهده سایر ایردراپ های فعال می توانید به ای صفحه از آکادمی گرانمایه مراجعه کنید.

به این ترتیب عاقلانه‌ترین و بهترین کار شروع به تب زدن و جمع‌آوری توکن تپ سواپ خواهد بود.

کسب امتیاز بیشتر در تپ سواپ

نرخ میزان پاداشی که می‌توانید از طریق تپ سواپ بدست آورید بسیار پایین (حداکثر میزان تعیین شده 500) است. یعنی پس از کسب این میزان باید مدت زمانی را برای پر شدن ظرفیت صبر کنید. این مسئله به ویژه در زمان استفاده از نرم‌افزار کلیک خودکار کمی خسته‌کننده خواهد بود.

دقت داشته باشید که در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی در مورد تیم توسعه‌دهنده تپ سواپ ارائه نشده است. همین مسئله سبب ایجاد شک در مورد مشروعیت این پروژه شده است.

فروش توکن تپ سواپ Tap Swap

با نزدیک شدن به زمان ایردراپ تپ سواپ بعد از دریافت ایردراپ تپ سواپ قطعا به دنبال صرافی برای فروش آن و یا خرید بیشتر از توکن tap swap هستید. معمولا توکن هایی که جدید راه اندازی می شوند در صرافی های غیر متمرکز ارز دیجیتال لیست می شوند. در این شرایط شما باید حتما نحوه استفاده از صرافی غیر متمرکز ارز دیجیتال را یاد بگیرید. استفاده از صرافی های غیر متمرکز کمی متفاوت از صرافی های معمولی است، برای یادگیری نحوه استفاده از صرافی غیر متمرکز ارز دیجیتال و خرید و فروش توکن ها در صرافی غیر متمرکز حتما آموزش مربوط به این صرافی ها و انتخاب بهترین صرافی غیر متمرکز را مطالعه کنید.

امیر رضوانی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها