ایردراپ رایگان جولتیفای (Jultify)؛ بدون هیچ هزینه‌ای ۵۰۰ دلار پاداش بگیرید

یک ایردراپ تاییدشده و معتبر. این همان چیزی است که در یک بازار گاوی بسیار دلچسب و هیجان‌انگیز است. ایردراپ Jultify دقیقا یکی از همین موارد است که هم تایید شده است و هم رایگان است. برای اینکه واجد شرایط دریافت این ایردراپ شوید، نیازی به پرداخت هزینه ندارید و باید روی شبکه تستی این پروژه فعالیت کنید. این کار با دریافت توکن‌های شبکه تستی و انجام اموری مثل سواپ و بریج و تامین نقدینگی انجام می‌شود. در ادامه این مطلب از آکادمی گرانمایه، می‌خواهیم در مورد این ایردراپ بیشتر توضیح بدهیم و مراحل دریافت آن را با هم مرور کنیم.

ایردراپ رایگان Jultify

پیش از آن‌که توضیحات لازم را در مورد نحوه شرکت در این ایردراپ بیان کنیم، بهتر است نگاهی به سازوکار پروژه بیندازیم. جولتیفای یک پلتفرم وام‌دهی دارایی‌های دنیای واقعی است. کاربرد پلتفرم‌های دارایی‌های دنیای واقعی این است که بازارهای مالی سنتی را وارد بلاکچین می‌کنند؛ به این معنا که شما می‌توانید دارایی‌هایی مانند اوراق بهادار و سهام و املاک را توکنیزه کنید. این فرایند با استفاده از تکنولوژی بلاکچین و ابزارهایی مانند قراردادهای هوشمند و مکانیزم اجماع امکان‌پذیر است. Jultify اجازه می‌دهد از طریق NFTها دارایی‌های دنیای واقعی به دنیای بلاکچین وارد شوند.

حالا سری هم به توکنومیکس پروژه می‌زنیم. توکن بومی این پروژه JOLT نام دارد که یک توکن حاکمیتی است که به دارندگان حق رای‌دهی و شرکت در حاکمیت جامعه و اکوسیستم را می‌دهد. عرضه حداکثری این توکن ۵۰۰ میلیون است و توزیع آن بر اساس برنامه زیر انجام می‌شود:

 • رشد اکوسیستم و جامعه: ۴۵ درصد
 • مشوق‌های نقدینگی: ۲۰ درصد
 • فروش خصوصی و عمومی: ۱۵ درصد
 • بازاریابی: ۱۲ درصد
 • هیئت مشاوره و تیم پروژه: ۸ درصد

در صفحه داکیومنت‌های پروژه، توزیع پاداش‌های ایردراپ به این شکل عنوان شده است:

 • شرکت‌کنندگان پلتفرم‌های Galxe/Zealy؛ کسب ۱۲ درصد از ایردراپ – این‌ گروه افرادی هستند که به امتیاز ۱۲۰۰ یا بالاتر در پلتفرم‌های گلکس و زیلی برسند.
 • مشارکت‌کنندگان تست‌نت: کسب ۸ درصد از ایردراپ – این‌ها افرای هستند که باید خطاها را گزارش بدهند یا مشکلات مختلف را از طریق تیکت اطلاع‌رسانی کنند و به اعضای جامعه در کار با شبکه تستی کمک کنند و به سوالات آن‌ها پاسخ دهند.
 • شرکت‌کنندگان اولیه: کسب ۸ درصد از ایردراپ – این گروه شامل افرادی است که یک تسک مشخص را در پلتفرم گلکس انجام داده‌ باشند. اولویت با افرادی است که زودتر این تسک را انجام داده باشند.
 • شرکت‌کنندگان با نقش Luminary Jolter: کسب ۱۰ درصد از ایردراپ – این مورد شامل افرادی خواهد شد که بتوانند اعضای دیگر را به پلتفرم دعوت کنند و این دعوت‌ها منجر به ثبت‌نام آن‌ها شده باشد.
 • شرکت‌کنندگان با نقش Vanguard Jolter: کسب ۱۵ درصد از ایردراپ – افرادی که توانسته باشند در نقش Luminary Jolter موفق عمل کنند و تعداد بیشتری را به شبکه دعوت کنند، می‌توانند مشمول دریافت ایردراپ شوند.
 • شرکت‌کنندگان با نقش Ambassador: کسب ۷ درصد از ایردراپ – افرادی که ۸۰ دعوت موفق به شبکه داشته باشند و برای دسترسی به این نقش، تیکت زده باشند، در این دسته جای می‌گیرند.
 • تمام اعضای شرکت‌کننده در تست‌نت: کسب ۴۰ درصد از ایردراپ

با ارائه این توضیحات حالا بهتر است به سراغ مراحل شرکت در ایردراپ برویم و بیشتر در این مورد توضیح بدهیم.

راهنمای گام‌به‌گام دریافت ایردراپ Joltify

برای این‌که مشمول دریافت این ایردراپ شوید، باید روی شبکه تستی جولتیفای فعالیت کنید. به این منظور، مراحل زیر را دنبال کنید. هیچ‌کدام از این مراحل نیاز به پرداخت هزینه ندارد و تنها با دریافت توکن‌های تستی می‌توانید مراحل را پیش ببرید.

نصب کیف پول کپلر

در این مرحله لازم است که برای به دست آوردن Jolt-address کیف پول کپلر را از این لینک برای مرورگر گوگل کروم دانلود کنید. اگر دسترسی به کامپیوتر ندارید، می‌توانید این کار را از طریق مرورگر کیوی روی گوشی تلفن همراه خود هم انجام دهید. حالا روی گزینه Create New Wallet کلیک کنید. کلمات بازیابی خود را دریافت کنید و آن را در جای مناسبی نگهداری کنید و ولت خود را بسازید.

پس از انجام این کارها، باید به شبکه تستی جولتیفای مراجعه کنید و با کلیک روی دکمه Connect Kepler کیف پول کپلر خود را به سایت متصل کنید. مطمئن شوید که کیف پول دیگری در اکستنشن‌های خود ندارید که با این ولت در تداخل باشد. در این صورت پیغامی دریافت می‌کنید که به شما می‌گوید کدام اکستنشن با کپلر ناسازگار است و باید آن را غیرفعال کنید.

شبکه تستی جولتیفای را در کیف پول خود فعال کنید. برای این‌کار به این مسیر مراجعه کنید: Settings” -> “General” -> “Manage Chain Visibility. عبارت JoltDev3 را جستجو کنید (ChainID این شبکه تستی JoltDev3 است). باکس مربوطه را تیک بزنید تا بتوانید تست‌نت جولتیفای را روی کپلر فعال کنید.

سپس لازم است آدرس مربوط به خود (jolt-address) را پیدا کنید. این کار را از طریق باز کردن کیف پول و کلیک روی Copy Address‌ انجام دهید. Jolt را جستجو کنید و در نهایت آدرس Joltify خود را کپی کنید.

دریافت توکن‌های شبکه تستی

برای کار با شبکه تستی، باید توکن‌های تستی را دریافت کنید. به این منظور ابتدا وارد حساب دیسکورد Joltify‌ شوید. باید در اینجا اکانت خود را Verify کنید تا بتوانید به سرور دیسکورد این شبکه دسترسی پیدا کنید. آدرسی را که در مرحله قبل کپی کرده‌اید در کانال faucet# وارد کرده و توکن‌های تستی خود را دریافت کنید. به این ترتیب به صورت خودکار توکن‌های تستی به کیف پولتان واریز می‌شود.

افزودن شبکه Ethereum Mock Chain به کیف پول متامسک

برای این کار اگر متامسک ندارید، باید ابتدا افزونه متامسک را نصب کنید و کیف پول خود را بسازید. سپس روی دکمه Network کلیک کنید و در گوشه بالا سمت چپ گزینه Add Network را انتخاب کنید. سپس روی Add a network maunually کلیک کنید و اطلاعات خواسته‌شده را مطابق زیر وارد کنید:
Network name: ETH Mock Chain
New RPC URL: http://109.48.184:8545
Chain ID: 1337
Currency symbol: ETH
در نهایت تنظیمات را ذخیره کنید تا شبکه اضافه شود.

ایمپورت کردن توکن‌های ERC20

حالا که کیف پول متامسک را ساختید، در این مرحله باید توکن‌های تستی مثل USDT و USDC را در کیف پول خود ایمپورت کنید. این کار از طریق کلیک روی دکمه Import Token انجام می‌شود. کافی است آدرس توکن را وارد کنید تا باقی اطلاعات به‌ شکل خودکار تکمیل شوند. برای این کار دو آدرس زیر را وارد کنید:
JOLT-USDT: 0xCB4471f0FBE3d66ad0b9A629606C6509A80612d6
JOLT-USDC: 0x7CC0DD0ec9AC0F68576281Dd2bA69a7b6c2B243e
با تکمیل این مرحله، شما می‌توانید موجودی توکن‌های ERC20‌ تستی خود را در کیف پولتان مشاهده کنید. تا این‌جا توانستیم توکن‌های موردنیاز را به شبکه اضافه کنیم و حالا لازم است کارهایی مثل سواپ و وام‌دهی و بریج را انجام دهیم.

سواپ و وام‌دهی

به منظور سواپ دارایی‌های خود، وارد این لینک شوید و توکن‌های خود را به یک‌دیگر تبدیل کنید. برای اضافه کردن نقدینگی هم به این لینک مراجعه کنید که مربوط به استخر نسخه تستی جولتیفای است. همچنین برای برداشت نقدینگی خود از استخر هم با وجه واریز شده را از استخر برداشت کنید.
در یک گام دیگر، برای وام‌دهی هم روی این لینک کلیک کنید. در اینجا می‌توانید عملیات وثیقه‌گذاری (Supply)، قرض‌گیری (Borrow)، برداشت (Withdraw) و بازپرداخت وام (Repay) را انجام دهید. با انجام هر کدام از این اعمال، لازم است که در کیف پول خود نیز تاییدیه مربوط به همان مورد را انجام دهید تا تراکنش‌ها تکمیل شوند. این اعمال را چندین مرتبه تکرار کنید تا شانس خود را برای دریافت این ایردراپ جذاب، افزایش دهید. تمام این مراحل مانند شبکه‌های اصلی است؛ با این تفاوت که توکن‌های این شبکه تستی و فاقد ارزش هستند.

سوزاندن و بازخرید (Buyback-Burn)

برای تعامل بیشتر با این شبکه، باید توکن‌های خود را بسوزانید. باید مشخص کنید که قصد سوزاندن چه درصدی از دارایی‌های خود را دارید. با انتخاب گزینه Bid می‌توانید این مرحله را به پایان برسانید.

بریج میان‌زنجیره‌ای

در این بخش هم باید توکن‌ها را میان شبکه‌های مختلف بریج کنید. برای این کار باید به قسمت Assets بروید که از طریق این لینک می‌توانید این کار را انجام بدهید. از طریق این بخش کاربران می‌توانند توکن‌های خود را میان زنجیره‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم و زنجیره جولتیفای جابجا کنند.

تمامی مراحلی که در بالا گفته شد، جزو کارهایی است که باید روی شبکه تستی جولتیفای انجام دهید. به این ترتیب می‌توانید با توجه به میزان فعالیت خودتان، مشمول دریافت این ایردراپ ارزشمند شوید و از این فرصت طلایی بهره‌مند شوید. سعی کنید در فواصل مشخص و به صورت منظم این کارها را تکرار کنید.

جمع‌بندی

سال ۲۰۲۴ سال پرشوری است برای ایردراپ‌ها. اگر دوست دارید از این فرصت جا نمانید، باید حواستان را جمع کنید و پروژه‌های مختلف را دنبال کنید. یکی از پروژه‌هایی که ایردراپ خود را تایید کرده است و برای شرکت در آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید، جولتیفای (Jultify) نام دارد. برای این‌که مشمول دریافت این ایردراپ شوید، باید توکن‌های تستی این شبکه را دریافت کنید و در شبکه تستی فعالیت کنید که این موارد را در بالا توضیح دادیم. به این ترتیب می‌توانید شانس خود را برای دریافت این پاداش جذاب افزایش دهید. آیا تاکنون روی این شبکه تستی، فعالیت کرده‌اید؟ اگر پاسختان منفی است، فرصت خوبی در اختیار دارید تا بتوانید این جایزه ۵۰۰ دلاری را از آن خود کنید.

انسیه آرزومندی
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی سلطانی
علی سلطانی
1 ماه قبل

سلام وققتون بخیر من تو کیف پول کپلرم JOLT-USDT-USDC دارم چطور میتونم برداشت بزنم؟

امیر رضوانی
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  علی سلطانی

سلام وقتتون بخیر.
میتونید این مقدار رو به صرافی ارسال کنید نقد کنید و یا اینکه با dex ها کار کنید و به ارزی که میخواید تبدیلش کنید.
برای اینکه دقیق تر و به صورت تصویری راهنمایی بشید، داخل گروه از بچه ها بپرسید راهنماییتون میکنیم