آپدیت 22 خرداد (مهم) ایردراپ همستر کامبت (Hamster Combat)

این روزها بازار ربات‌های استخراج تلگرام حسابی داغ شده است و همه در حال معرفی ربات‌های ارز دیجیتال هستند.  ما در آکادمی گرانمایه سعی داریم معتبرترین و محبوب‌ترین ربات‌ها را به شما معرفی کنیم. یکی از ربات‌هایی که بعد از نات کوین توجه کاربران را به خود جلب کرده است، بازی همستر کامبت (Hamster Combat) است. در این مقاله می‌خواهیم نحوه راه‌اندازی و شرکت در ایردراپ پروژه همستر کامبت را به زبان ساده آموزش دهیم.

مطالب پیشنهادی: ایردراپ چیست؟

آموزش ویدیو شرکت در ایردراپ همستر کامبت (Hamster Combat)

لینک عضویت در ربات همستر کامبت 

آموزش کار با ربات همستر کامبت

ربات همستر کامبت تقریباً شبیه پروژه‌های نات کوین (Not Coin) یا تپ سواپ (Tap Swap) است که در آن با ضربه زدن روی صفحه، کوین بازی را جمع می‌کنید. این کوین‌ها بعداً به توکن تبدیل می‌شود و یا کاربران بر اساس کوین‌ها و امتیازشان در ایردراپ پروژه سه‍یم می‌شوند. اگر می خواهید سریع تر از سایر افراد از جدید ترین ایردراپ های فعال در ارز های دیجیتال مطلع شوید، حتما عضو کانال سیگنال رایگان آکادمی گرانمایه شوید.

برای مشاهده جدیدترین ایردراپ های روز ارز دیجیتال به صفحه ایردراپ های فعال در آکادمی گرانمایه مراجعه کنین تا جدیدترین ایردراپ ها را زودتر از باقی دوستان خود دریافت کنید.

همانند سایر ربات‌های مشابه، کار با ربات همستر کامبت نیز ساده است. باید با ضربه زدن کوین جمع کنید و با انجام دادن تسک‌ها و فعال کردن قابلیت‌ها، سطح کاربری خود را ارتقاء دهید تا بتوانید تعداد کوین‌های خود را بیشتر کنید. در ادامه، نحوه راه‌اندازی و کار با ربات را آموزش داده و بخش‌های مختلف آن را توضیح می‌دهیم.

برای شروع، از طریق یکی از لینک‌های زیر، در تلگرام به ربات همستر کامبت بروید و گزینه Start را بزنید. اگر از طریق لینک رفرال وارد ربات شوید، در همان ابتدا ۵،۰۰۰ کوین پاداش می‌گیرید.

لینک ربات همستر کامبت با رفرال

 

بعد از استارت زدن ربات، یک منوی جدید با سه گزینه زیر نشان داده می‌شود:

گزینه سوم، راهنمای بازی به زبان انگلیسی و گزینه دوم، لینک ورود به کانال پروژه است. برای ورود به بازی، گزینه سوم یا Play in 1 click را انتخاب کنید.

در صفحه اول ربات، تصویر یک همستر را می‌بینید که در داخل یک کادر آبی رنگ قرار گرفته است. این همان قسمتی است که با ضربه زدن به آن، کوین‌های بازی را دریافت می‌کنید.

معمولا در این نوع بازی‌ها بعد از مدتی می‌توانید یک ربات دستیار خریداری کنید. این ربات به جای شما کار کرده و کوین‌ها را در ساعات مشخص جمع می‌کند. در ربات همستر کامبت این قابلیت از همان ابتدا برای شما فعال است. در این بازی یکی از صرافی‌های مشخص شده را انتخاب می‌کنید و این صرافی کوین‌ها را برای شما جمع‌آوری می‌کند. به مرور می‌توانید تعداد کوین‌هایی را که در هر ساعت توسط صرافی جمع‌آوری می‌شود، بیشتر و بیشتر کنید.

در گوشه سمت راست بالای صفحه روی گزینه Choose exchange کلیک کرده و یکی از صرافی‌ها را انتخاب کنید. صرافی انتخاب‌شده، حکم ربات دستیار را دارد و در هر ساعت مقدار مشخصی توکن برای شما جمع‌آوری می‌کند. اینکه کدام صرافی را انتخاب کنید چندان مهم نیست و تفاوتی ندارند.

سه کادر کوچک در بالای صفحه، اطلاعات سطح کاربری شما را نشان می‌دهند. قسمت Earn per tap تعداد کوین‌های دریافت شده در هر ضربه را نشان می‌دهد. در ابتدا با هر ضربه یا تپ فقط یک کوین می‌گیرید؛ اما بعدا می‌توانید با ارتقای سطح کاربری تعداد کوین‌های دریافت شده در هر تپ را بیشتر کنید.

قسمت Coins to level up تعداد کوین‌های لازم برای ارتقا به سطح کاربری بعدی را نشان می‌دهد؛ یعنی زمانی که سکه‌های شما به تعداد مشخص برسد، سطح کاربری به طور خودکار ارتقا پیدا می‌کند و به لیگ بعدی منتقل می‌شوید. در ابتدا بازی را با لیگ برنز آغاز می‌کنید و تا ۹ سطح دیگر امکان پیشرفت دارید.

قسمت Profit per hour نشان‌دهنده تعداد کوین‌هایی است که صرافی انتخاب‌شده در هر ساعت برای شما جمع‌آوری می‌کند. وقتی که سکه‌های بیشتری به دست آوردید، می‌توانید با پرداخت هزینه و خرید قابلیت‌های مختلف، تعداد کوین‌های جمع‌آوری شده در هر ساعت را بیشتر کنید.

بخش ‌Boost مشابه نات کوین است و با فعال کردن قابلیت‌های آن می‌توانید کوین‌های بیشتری جمع‌آوری کنید. نکته جالب این است که در همستر کامبت می‌توانید هر روز ۶ بار با انتخاب گزینه Full Energy، انرژی همستر را دوباره پر کنید. قابلیت Turbo هنوز فعال نشده است.

قابلیت‌های Multitap و Energy limit مشابه نات کوین هستند. با هربار خرید مولتی تپ، تعداد کوین‌های دریافت شده در هر ضربه بیشتر می‌شود و فعال کردن قابلیت انرژی لیمیت، سطح انرژی شما را افزایش می‌دهد‌.

قسمت ماین مربوط به ارتقای صرافی یا ربات دستیار شماست. در این بخش با انجام دادن تسک‌ها و خریداری کردن قابلیت‌های مختلف، می‌توانید تعداد کوین‌های دریافت شده در هر ساعت را بیشتر کنید.

با خرید هر یک از گزینه‌ها، عدد Profit per hour بیشتر می‌شود و صرافی کوین‌های بیشتری در هر ساعت برای شما استخراج می‌کند. ه‍زینه این قابلیت‌ها با کوین‌های جمع‌آوری‌شده پرداخت می‌شود.

بخش Friends همان بخش رفرال ربات است. با دعوت کردن هر نفر، هم شما و هم شخص دعوت شده ۵ هزار کوین دریافت می‌کنید. اگر شخص دعوت شده اکانت پریمیوم تلگرام داشته باشد، هر دو ۲۵ هزار کوین جایزه می‌گیرید.

در بخش Earn تسک‌های مختلفی به شما داده می‌شود که با انجام دادن آن‌ها جایزه می‌گیرید. تسک‌های ربات شامل دنبال کردن کانال‌های پروژه همستر کامبت در شبکه‌های اجتماعی و دعوت کردن ۳ نفر از دوستان به ربات است.

یکی از ویژگی‌های جالب همستر کامبت، بخش پاداش روزانه آن است. در قسمت Daily reward یک پاداش روزانه برای شما تعیین شده است و هر روز می‌توانید با مراجعه به بازی، جایزه مشخص شده برای آن روز را دریافت کنید.

بخش آخر ربات، بخش ایردراپ (Airdrop) است که هنوز فعال نیست؛ اما به زودی این بخش نیز فعال می‌شود. احتمالا در این قسمت تسک‌های خاصی معرفی خواهند شد که با کامل کردن آن‌ها می‌توانید در ایردراپ همستر کامبت سهیم شده و توکن پروژه را دریافت کنید. هنوز اطلاعات خاصی درباره ایردراپ همستر کامبت منتشر نشده است.

فروش توکن همستر کامبت Hamster Combat

بعد از دریافت توکن همستر قطعا باید به فکر فروش آن باشید، البته نگه داشتن آن هم منطقی است، ولی در نهایت باید آن را فروخت، برای خرید یا فروش توکن همستر بعد از لیست شدن آن در صرافی ها باید کار کردن با صرافی غیر متمرکز را یاد داشته باشید، استفاده از صرافی های غیرمتمرکز کمی متفاوت تر از صرافی های معمولی هستند. بدین منظور پیشنهاد می کنم حتما قبل از لیست شدن توکن همستر، مقاله مربوط به بهترین صرافی غیر متمرکز ارز دیجیتال را مطالعه کنین تا نحوه معامله و خرید و فروش در صرافی های غیر متمرکز را یاد بگیرید.

جمع‌بندی

ربات همستر کامبت (Hamster Combat) یکی از پروژه‌های استخراج ارز دیجیتال با تپ یا ضربه است که این روزها در میان جامعه کاربری محبوب شده است. این بازی تقریبا شبیه نات کوین است؛ اما برخی قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص دارد که آن را از ربات‌های مشابه متمایز کرده است. ایردراپ همستر کامبت هنوز انجام نشده است و فعلا فرصت هست تا با جمع کردن کوین‌ها، امتیازتان را بیشتر کنید. در این مقاله، نحوه راه‌اندازی و کار با ربات همستر کامبت را به شما آموزش دادیم. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد. برای مشاهده سایر ایردراپ های فعال به صفحه مربوطه در آکادمی گرانمایه مراجعه کنید.

آپدیت 22 خرداد (مهم)

در بازی همستر کامبت پرافیت در هر ساعت مهم‌تر است یا تعداد سکه؟

در تاریخ ۶ ژوئن (۱۷ خرداد)، پروژه همستر با انتشار یک پست در کانال رسمی خود در تلگرام، به شبهات و پرسش‌های کاربران درباره ایردراپ توکن همستر پاسخ داد.

پروژه همستر در این اطلاعیه گفت: «ایردراپ این پروژه بر اساس میزان سود بر ساعت (Profit Per Hour) و عوامل دیگری خواهد بود که بعدا اطلاع‌رسانی می‌شوند؛ نه بر اساس موجودی سکه!»

بر اساس این اطلاعیه پروژه همستر، در ایردراپ توکن همستر عامل سود بر ساعت از موجودی سکه مهم‌تر است.

آموزش اتصال کیف پول به ربات همستر کامبت

یکی از تسک‌های ایردراپ پروژه همستر این است که یک کیف پول شبکه تون مثل تون کیپر (TonKeeper)، تون هاب (Tonhub) یا مای تون ولت (MyTonWallet) را به ربات متصل کنید. به‌دلیل مسئله تحریم، استفاده از کیف پول خود تلگرام یعنی @Wallet توصیه نمی‌شود. بهتر است از سایر کیف پول‌های شبکه تون استفاده کنید. در ادامه، نحوه اتصال کیف پول تون کیپر به ربات همستر را آموزش می‌دهیم. روش اتصال سایر کیف پول‌ها نیز به‌همین صورت است و تفاوت چندانی ندارد.

۱. ابتدا به بخش ایردراپ بروید و اگر تسک اتصال کیف پول به ربات برای شما فعال است، روی آن کلیک کنید.

۲. با کلیک کردن بر روی گزینه Connect Your TON Wallet، یک پنجره در پایین صفحه باز می‌شود که در آن باید کیف پول موردنظر خود را انتخاب کنید. دقت کنید که کیف پول انتخاب‌شده را باید از قبل روی گوشی نصب کرده و در آن حساب باز کرده باشید.

۳. با انتخاب کیف پول، به داخل کیف پول تون کیپر هدایت می‌شوید تا اتصال آن به ربات را تایید کنید. با تایید تراکنش، کیف پول به ربات وصل می‌شود و تسک وصل کردن کیف پول به ربات همستر تیک می‌خورد.

کارت های روزانه همستر کامبت چیست؟

علاوه بر ضربه زدن و دریافت سود بر ساعت، ربات همستر روش‌های جدیدی را نیز برای دریافت سکه بیشتر معرفی کرده است که حالت معمایی دارند. یکی از این روش‌ها پیدا کردن کمبوی روزانه (Daily Combo) کارت‌های ماینینگ است.

همان‌طور که می‌دانید در بخش ماینینگ کارت‌های مختلفی وجود دارد که با فعال کردن و ارتقای آن‌ها، سود بر ساعت شما بیشتر می‌شود. ربات همستر هر روز از بین این کارت‌ها سه کارت را به صورت تصادفی به عنوان کمبوی روزانه در نظر می‌گیرد. اگر شما بتوانید این سه کارت را از بین کارت‌ها پیدا کنید، پنج میلیون سکه جایزه می‌گیرید. این پروسه به صورت روزانه تکرار می‌شود؛ یعنی هر روز یک کمبوی روزانه جدید برای کار‌ت‌ها در نظر گرفته می‌شود و شما می‌توانید با پیدا کردن این کمبو، هر روز پنج میلیون سکه جایزه بگیرید.

کد مورس در همستر کامبت چیست؟

یکی دیگر از روش‌های جالب برای دریافت سکه که به تازگی به ربات همستر اضافه شده است، کشف کلمه روز با کدهای مورس است. هر روز یک کلمه مخفی در ربات تعیین می‌شود که شما باید از طریق وارد کردن کدهای مورس، این کلمه را حدس بزنید. جایزه حدس درست کلمه، یک میلیون سکه است. در ادامه، نحوه وارد کردن کلمه مخفی با کدهای مورس را به شما آموزش می‌دهیم.

در صفحه اول ربات روی گزینه Earn per Tap سه بار کلیک کنید. با این کار، تصویر همستر (قسمتی که با ضربه زدن به آن سکه دریافت می‌کنید) به رنگ قرمز درمی‌آید. در این حالت می‌توانید کلمه روز را با وارد کردن کدهای مورس پیدا کنید و جایزه این قسمت را بگیرید.

کد مورس کلا از دو علامت تشکیل شده است: نقطه و خط. اگر بر روی تصویر همستر یک بار کلیک کنید، کد نقطه و اگر دستتان را روی تصویر نگهدارید، کد خط وارد می‌شود. می‌توانید در اینترنت جستجو کنید که هر حرف انگلیسی چگونه با کد مورس نوشته می‌شود. برای مثال، معادل کد مورس حرف A، یک نقطه و یک خط (• —) است که به‌ترتیب با یک ضربه و نگهداشتن دست می‌توانید آن را در ربات وارد کنید.

تاحالا چند تا کد مورس تونستی کشف کنی؟ تو کامنتا بنویس

سوالات متداول

choose exchange در همستر چیست؟

در این قسمت در واقع شما از بین صرافی های موجود یک صرافی را انتخاب می کنید که در نبود شما برای شما توکن استخراج می کند. اینکه کدوم صرافی رو انتخاب کنیم اصلا اهمیت نداره. اما با توجه به تحریم های ایران پیشنهاد می کنیم صرافی bingx را در بخش choose exchange انتخاب کنید.

coins to level up یعنی چه؟

قسمت Coins to level up تعداد کوین‌های لازم برای ارتقا به سطح کاربری بعدی را نشان می‌دهد؛ یعنی زمانی که سکه‌های شما به تعداد مشخص برسد، سطح کاربری به طور خودکار ارتقا پیدا می‌کند و به لیگ بعدی منتقل می‌شوید. در ابتدا بازی را با لیگ برنز آغاز می‌کنید و تا ۹ سطح دیگر امکان پیشرفت دارید.

معنی earn per tap در همستر کامبت چیست؟

قسمت Earn per tap تعداد کوین‌های دریافت شده در هر ضربه را نشان می‌دهد. در ابتدا با هر ضربه یا تپ فقط یک کوین می‌گیرید؛ اما بعدا می‌توانید با ارتقای سطح کاربری تعداد کوین‌های دریافت شده در هر تپ را بیشتر کنید.

در همستر کدام صرافی را انتخاب کنیم؟

در این قسمت در واقع شما از بین صرافی های موجود یک صرافی را انتخاب می کنید که در نبود شما برای شما توکن استخراج می کند. اینکه کدوم صرافی رو انتخاب کنیم اصلا اهمیت نداره. اما با توجه به تحریم های ایران پیشنهاد می کنیم صرافی bingx را در بخش choose exchange انتخاب کنید.

رفرال همستر چیست؟

لینک رفرال همستر کامبت درواقع به لینک دعوت ربات همستر کامبت گفته می شود. این لینک به شکلی طراحی شده است که هر شخص اگر با لینک شما وارد ربات همستر شود و ثبت نام کند به شما 5 هزار سکه به عنوان جایزه برای معرفی ربات به دوستانتان داده می شود.

در بازی همستر کامبت پرافیت در هر ساعت مهم‌تر است یا تعداد سکه؟

پروژه همستر در این اطلاعیه گفت: «ایردراپ این پروژه بر اساس میزان سود بر ساعت (Profit Per Hour) و عوامل دیگری خواهد بود که بعدا اطلاع‌رسانی می‌شوند؛ نه بر اساس موجودی سکه!» بر اساس این اطلاعیه پروژه همستر، در ایردراپ توکن همستر عامل سود بر ساعت از موجودی سکه مهم‌تر است.

کد مورس در همستر کامبت چیست؟

یکی دیگر از روش‌های جالب برای دریافت سکه که به تازگی به ربات همستر اضافه شده است، کشف کلمه روز با کدهای مورس است. هر روز یک کلمه مخفی در ربات تعیین می‌شود که شما باید از طریق وارد کردن کدهای مورس، این کلمه را حدس بزنید. جایزه حدس درست کلمه، یک میلیون سکه است. در ادامه، نحوه وارد کردن کلمه مخفی با کدهای مورس را به شما آموزش می‌دهیم.
فرزین توفیق
4.1 12 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مانی
مانی
12 روز قبل

مفید بود

mmd
mmd
12 روز قبل

قسمت انرژی حداکثر تا چه لولی میره؟

محمد
محمد
9 روز قبل

ممنون از توضیحات خوبی که دادین خیلی عالی بود مخصوصا برای افرادی مثل من که برای اولین بار که میخوام با ارز دیجیتال آشنا بشم

امیر رضوانی
مدیر
3 روز قبل
پاسخ به  محمد

ممنون محمد بابت نظری که گذاشتی. خوشحالیم که مقاله مورد پسندتون بوده❤️